Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érezted már úgy, hogy ki kéne...

Érezted már úgy, hogy ki kéne dobni a tévét, mikor ganéságokat mutatnak, és csak manipulálni akarnak?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek,vannak hasznos csatornák,de nem sok. Múltkor mikor lent voltam,10 percig ment a tévé,a mónikás verekedéstől az aktívos ostoba műsoron át a tények manipulatív előzeteséig volt minden. Egyszerűen gusztustalan. Csak az a baj,hogy aki rendszeresen nézi a tévét,annak ez nem tűnik fel.
2009. febr. 14. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen!Egyre gyakrabban,ami azt illeti...
2009. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nanáá, különösen ha a tvben BENKŐ van vagy GYŐZIKE :SS
2009. febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már 2 éve nincs is tévém, csak a számítógépben van tv tuner kártya, de azon is csak animal planet, discovery meg ilyenekt nézek.
2009. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Eszemben sincs kidobni a tv-t, 230 e Ft volt!!! :)) Mi inkább természetfilmeket nézünk a sok gagyi helyett!
2009. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ezért nézem a tv2őn meg az rtl en csak az időjárás jelentést, de az se pontos. A tv kidobása meg drága lenne, meg ha véletlenül pont az ablak alatt megy el vki, akkor fejbe találhatod, és sztem az illető nem nagyon fog ennek örülni. Egyébként is azért adnak ennyire gagyi műsorokat, meg manipulálják az embert, hogy ne gondolkodjon, és jó biorobot ( futószalag melleti dolgozó) legyen az emberből. Olcsóbb mint egy rendes robot. Azt akarják, hogy véletlenül se gondolkodjunk.
2009. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Én egyáltalán nem nézek TV-t egy ideje.
2009. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!