Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki aki szereti Gigit...

Van valaki aki szereti Gigit és utálja Évát? Úgy beszélgetnék vele :D

Figyelt kérdés
Undorítónak tartom a Gigi elleni utálkozást és hogy azt mondják hogy Éva őszinte... Hagyjuk már!
2011. febr. 18. 09:43
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

[link]


Ja és köszönöm az utolsó írójának :)

2011. febr. 18. 15:20
 32/41 A kérdező kommentje:
vagyis köszi a 14:45-nek :D
2011. febr. 18. 15:26
 33/41 anonim ***** válasza:
27%
Én is Évát bírom, mert Gigiben nagyon visszataszító, hogy nem meri vállalni, hogy milyen élete volt idekint. És mást meg mindennek elmond, holott ő sem szent, bent pedig ezt akarja eljátszani. Ha felvállalná a tetteit nem lenne számomra se a szado-mazo videói, se a szopnékos póló, se semmi, de ez így nagyon kétszínű. Éva ilyen a való életben is és felvállalja magát ezért szimpatikus, még ha egy két húzása engem is idegesít, akkor is.
2011. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
40%
Mi értjük, hogy a kedves kérdező olyan valakivel szeretne beszélgetni, aki kedveli Gigit. De hát ilyen nincs! És azért mondja itt mindenki a magáét (köztük én is), mert felháborító, hogy még mindig vannak olyan buta emberek, akik egy szentnek tartják a drága Gigikét!
2011. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
71%
kedves utolsó ,mások helyett ne mondj véleményt,írták páran,hogy kedvelik...úgyhogy ne írd ,hogy olyan nincs
2011. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Gigi nem szent! :D Én akkor is bírom :D Nem tudtok lebeszélni! és nem vagyok buta!
2011. febr. 18. 20:59
 37/41 anonim ***** válasza:

Gigi-t hogy lehet szeretni?

Ez nekem magas de nagyon!

Ott megjátssza magát hogy ő a hétköznapjaiban is mos,főz,takarít 5 másodperceként!

nagyon utálom!

2011. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

en is Gigi parti vagyok :D

Gigi ilyen.. kamerak elott nem lesz kva mert lehet szegyelli, mert nem akarja h egy egesz orszag az o "nyogeset" tegye be csengohangnak ah mondta, es ez normalis is. en pl eleg szemtelen es nagyszaju vagyok az en kornyezetemben, de ha ismeretlenek koze kerulok v ismeretlen helyre akkor megvaltozok. de az is en vagyok. csak minden a korulmenyektol fugg! nem szegyellem a viselkedesemet h neha nagyszaju vagyok, megis masok elott nem jon ki belolem. ennyi lehet lepontozni

de EVA akkor is undorito.. csak kopkod, feltekeny a semmire, onzo mert csak maganak akarja a baratait, felhuzza mindenen az orrat, ha o bant meg mast azt szabad, ha pedig mas bantja meg ot fele annyira akkor vilag vege van...es amikor volt az a nagy veszekedes, mikor Eva kabatba orditott, Jerzy meg Gigi az agyban, akkor Eva hazudott h aztmondta h sose bantotta Jerzyt, mert egesz ejjel piszakltak Anikoval egyutt, plusz ugy beszelt es viselkedett mint egy elmebeteg, akinek elgurultak a gyogyszerei!

2011. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Álljon már meg a menet! A Gigi nem csak kint k, de benn is. Hányszor bújt a takaró alá azzal a buta Jerzsyvel? Már állva, is, mert a vérében van. Ő maga mondta, hogy nem tud parancsolni a testének. Meg a Kultúrcsürhe előadásakor is melltartót villantott egy apró minimen. Az Éva sem teljesen komplett, de a Gigike egy ritka nagy K. Q. R. V. A!!!!
2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Gigiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!