Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is bundázzák a...

Szerintetek is bundázzák a vv-t? (lent indok)

Figyelt kérdés
Eddig mindig ha kiment párbajozni a 4-es közül valaki, akkor a bejövőnél mindig ott volt Alekosz, Éva, Szandika vagy Olivér. Most is arra számítottam hogy majd várják Olivért vissza erre ott áll a nyertes csapat.. Ez mi??
2011. febr. 13. 12:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én is Béci párti vagyok, csak ez nekem feltűnt, hogy ők nem álltak ott... :S olyan megrendezett az egész.. mintha csak szavaznánk mint az őrült és ugyanúgy ők döntenék el kimenjen vissza..


Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 13. 15:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindig azok állnak az ajtóban akiknek kell, ezt már észrevehettétek. legalábbis az utóbbi 2-3 párbajnál.

Oli kiesésén kár rágódi, ő örül neki, hogy kiesett és kész.

Amúgy az tuti nem bunda hogy Béci nagy fölénnyel nyert, mert bár Olit tényleg nagyon erősnek hiszi mindenki kint is bent is, de annak idején Kristófot is alig verte meg a párbajon, Béci pedig Kristófhoz képest sokkal több embert tud mozgósítani.

Szóval hiába csinálta Oli a showt végig, valamiért mégse volt annyi szimpatizánsa. Meg aki tényleg bírta magát az embert, az nem szavazott rá, mert nagyon kint akart maradni.

Azért sajnáltam nagyon.

2011. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!