Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is bundázzák a...

Szerintetek is bundázzák a vv-t? (lent indok)

Figyelt kérdés
Eddig mindig ha kiment párbajozni a 4-es közül valaki, akkor a bejövőnél mindig ott volt Alekosz, Éva, Szandika vagy Olivér. Most is arra számítottam hogy majd várják Olivért vissza erre ott áll a nyertes csapat.. Ez mi??
2011. febr. 13. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Érezték a vesztét, már az első párbaj is elég szoros volt, nem is értem miért volt akkora arca, hogy belevágjon a kihívósdiba. Szóval nem hiszem, hogy bunda.
2011. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt így tervezte Oli, és a barátai is tudták, hogy nem fog küzdeni!


Sajnos

2011. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:

Biztosra vettem, hogy Olivér fog visszamenni. Valami bunda lehet szerintem is, mert a Béci olyan nagy arányban lett győztes, ami már gyanus. Mert ha csak pár százalék különbség van, az még elhinném, hogy okés a szavazás. De ennyivel jobb volt a Béci, mint az Olivér?

Szerintem valaki, vagy valakik ezerrel ontották a szavazatokat a Bécire, kerül amibe kerül. Egy szűk csoport lehet szerintem.

El se tudom képzelni, hogy milyen lesz most a VV Olivér nélkül. Eddig ő volt a húzóember.

2011. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet hallani mindent, ahogy a tömeg kiabál, és ahogy a műsorvezető beszélget a nyertessel, amíg az ajtóhoz sétálnak. Nem az ajtó nyitásakor jön a meglepetés, hogy ki jött vissza, mert már hallják.
2011. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez jutott eszembe, de szerintem az utolsó válaszoló indoka hihető.
2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én néha nézem online, még egyszer-egyszer az is behallatszik, hogy a közeli vasútállomáson mit mond a hangosbemondó. Akkor miért éppen azt ne hallanák, hogy a tömeg milyen nevet skandál, vagy kivel beszélget Lilu.
2011. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetris ***** válasza:
Tudja valaki, hogy a villa merrefelé van?
2011. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem is sok a bunda a vvben, de ez pont nem az volt. Béci szimpatikusabb és elhiszem h ekkora fölénnyel verte Olivért. És gratula neki! Remélem ő nyer.
2011. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha Oli nyert volna akkor mindenki azt mondta volna hogy bunda de abban az esetben igaz lett volna mert Oli a RTL. embere.
2011. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oli elszurta az utolso napokban es igy elfordultak tole az emberek.En is utalom az ilyen fajta nem becsuletes taktikazast.Megtiltanam.HAJRA BECI!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!