Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz nyerje meg az egészet...

Alekosz nyerje meg az egészet és ne Béci?

Figyelt kérdés
Én eddig is neki szurkoltam, de most már főleg nagyon remélem nem a Rácz-testvérek nyerik...
2011. febr. 12. 22:46
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Na és? Béci tuti még a filmről sem hallott... Alek 1000 x különb! Béci csak bambulni tud....
2011. febr. 13. 15:18
 22/41 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan, mit imádsz annyira ebben a lúzer kérdőjelben?
2011. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
68%
De le merem fogadni hogy te se hallottal rola...
2011. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
húúúúúúú...na fogadjunk! :)
2011. febr. 13. 21:52
 25/41 anonim ***** válasza:
Lásd be, hogy ezt a csatát elvesztetted... Bár fegyvertelen ellenfél ellen nem is akkora dicsőség.
2011. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az ellenfeled, te szerencsétlen... Én bírom Alekot, te nem...ennyi... Ha te ettől értelmesebbnek hiszed magas nálam, akkor egészségedre... Nem vagyok hajlandó bizonygatni mit ismerek mit nem, egy olyan embernek, aki csak azért, mert más véleményen vagyok, int ő, lealegál...

És akkor most gondolkozz el azon, melyikünk az értelmesebb...


És igenis: Hajrá Alek!!! :)

2011. febr. 14. 13:33
 27/41 anonim ***** válasza:
68%

Én már rég nem a szimpátiád alapján alkotom a véleményedet, szimplán a reakcióid után.


Feltettél egy véleménykérdést, ám más véleményét mégis képtelen vagy elfogadni. Hősödhöz hasonlóan csak önmagadat ismétled. Lehetne, mégsem sorolom tovább, ennyi elég volt belőled.


Köszöntem a figyelmet.

2011. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Szegényebb, kevesebb lesz valaki akkor, ha Alekosz vagy ha a testvérek nyernek? Nem hinném...

Személyes véleményem, amit ebben a parázs vitában szinte alig merek hangoztatni, hogy szerintem a testvérpár jobban megérdemelné... de nem fogok emiatt kígyót, békát kiabálni Alekoszra sem... Ha ő jut el odáig, nekem édes mindegy.

2011. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy én nem tudom elfogadni más véleményét... Azzal semmi bajom, ha vki nem szereti Alekot... Ezért írtam, h te nem szereted, én igen, ennyi.... Ki kezdte, hogy "fogadjunk te sem hallottál róla?" Te vitted át sértegetésbe, én tök normálisan reagáltam...Nem az én reakcióimmal volt a baj. Na, erről ennyit.
2011. febr. 14. 17:07
 30/41 anonim ***** válasza:
Legalább a százalékokat megnézhetnéd, hogy írtam (írhattam) én, és mit más... Én például a Hyppolit-féle dologhoz nem is szóltam hozzá.
2011. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!