Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintem a VV nézői nem...

Szerintem a VV nézői nem buták, inkább lelki, társas, szociális problémái vannak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 09:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Vagy csak épp unatkoznak és nincs jobb dolguk..... :)
2011. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha társas kapcsolatban élnek, és kiegyensúlyozott körülmények között, akkor nem a VV lenne a kikapcsolódás...
2011. febr. 9. 09:59
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha egyedül élnék, akkor sem fanyalodék erre a szemétre. Egyáltalán nem is nézek tévét. Inkább olvasok, a gyerekemmel játszok, stb...
2011. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cory Rose ***** válasza:
20%
Szerintem meg csak simán buták.
2011. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg annak vannak lelki, társas, szociális problémái, aki unalmában ide feljön és ilyen értelmes, provokatív kérdést tesz fel.


Tudod az szúr szemet, hogy a VV-t hozod fel (nyilván, mert ez most a TRENDI), de ennyi erővel bármelyik napi sorozatot is felhozhatnád. De nem, te kizárólag a VV-t. Ez is sokat elárul.

2011. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én este már fáradt vagyok a párom meg olyankor dolgozik és egyedül vagyok otthon. Bekapcsolom a tv-t és bámulom. Néha nincs kedvem nézni, néha kíváncsiságból megnézem...mit kell ezen kielemezni?
2011. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nálad van a probléma. Mért kell minden nap ilyen kérdésekkel provokálni a vv-nézőket? Mért lennének buták, vagy antiszociálisak? Lehet, hogy kíváncsiak, érdeklik, hogy hogy boldogulnak az emberek az ilyen élethelyzetben, szórakoztatja őket, és még sorolhatnám. Már más is felvetette előttem, de mért pont a vv-n kell mindig lovagolni? Sok más műsort tudnék mondani, aminek a színvonala semmivel sem magasabb. Pl. én a dél-ameriaki idétlen sorozatokról sem vagyok jó véleménnyel, a tv2-n futó Ezek megőrültek! meg aztán szintén szánalmas. Nem kell okokat keresni, hogy ki miért néz valamit, és lenézni érte, butának gondolni. Feljössz ide, pocskondiázod a VV-t és a nézőit, egy olyan műsorral foglalkozol, ami téged nem érdekel, amit utálsz,és ez szerinted nagyobb intelligenciára vall? Baromira nem!
2011. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
(27/F) Nekem az a bajom a VV-vel meg a sok gagyi celebshow-val, szappanoperával, egyéb valóságsóval, hogy főműsoridőben van, amikor én fáradtan beesek a TV elé kikapcsolódni és csak úgy ömlik ezekből a híg f**. Ráadásul ezeket még agyon is reklámozzák, mintha mondjuk egy fociVB lenne. Rengeteg jó film van a világon és mindig van utánpótlás is. Mért nem lehet azokból válogatni az esti hírek után? Én például évek óta várom, hogy újra levetítsék az Ollókezű Edvárd-ot, a Hét Mesterlövészt, Volt egyszer egy vadnyugat-ot, stb. És sajnos sok ismerősnél is ez a napi téma. Szegények...ha tudnák, hogy minden forgatókönyv szerint zajlik...
2011. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Mindenkinek más a kikapcsolódás, Neked a Hét mesterlövész, másnak meg a VV, vagy Jóban rosszban vagy akármi. Amúgy meg hagyjuk, hogy meg van rendezve, ezt már mindenki tudja, a csapból is ez folyik.
2011. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úristen komolyan gondolod ezt a kérdést?


Múltkor egy VV ellenes azt írta hogy megrendezett a műsor és ha nem hiszem nézzem meg mit írnak a Puruttyán.


Na most az mennyivel színvonalasabb oldal mint a VV???

Vagy volt aki azt írta hogy inkább Knight Ridert nézi.


Érted, neked ez a gagyi nekem más.

2011. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!