Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4! Olivér megy párbajozni...

VV4! Olivér megy párbajozni (ez már tuti). Attól félek Bécit fogja kihívni párbajozni (nagyon úgy viselkedik meg minden Többi lent?

Figyelt kérdés
{meg mondja is, hogy ha kint marad akkor örülne, de ha bent marad akkor még jobban} és ez is, hogy kiválasztatja magát {meghát tudjátok mindenki a riválisát akarja kihívni, na jó lehet, hogy ez nem teljesen igaz, de most Oli úgy néz ki} ,ha meg kihívja akkor kár mer a két kedvencem közül valaki hazamegy. Amúgy meg ha ez a párbaj lenne akkor Bécinek szurolnék. Ti?
2011. febr. 5. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos Olivér megy vissza, több okból is. Ő csinálja a showt (álítólag, mondjuk szerintem nem) és most meg Anikóval love van, az emberek visszazsvazzák mert azt fogják várni mikor esnek egymásnak azok ketten.


Béci az "unalmassága" fogja kiejteni, persze ki mondja hogy unalmas?


Azért én drukkolok Bécinek, mert igenis Olivér essen pofára végre.

2011. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!