Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4! Olivér megy párbajozni...

VV4! Olivér megy párbajozni (ez már tuti). Attól félek Bécit fogja kihívni párbajozni (nagyon úgy viselkedik meg minden Többi lent?

Figyelt kérdés
{meg mondja is, hogy ha kint marad akkor örülne, de ha bent marad akkor még jobban} és ez is, hogy kiválasztatja magát {meghát tudjátok mindenki a riválisát akarja kihívni, na jó lehet, hogy ez nem teljesen igaz, de most Oli úgy néz ki} ,ha meg kihívja akkor kár mer a két kedvencem közül valaki hazamegy. Amúgy meg ha ez a párbaj lenne akkor Bécinek szurolnék. Ti?
2011. febr. 5. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
én is Bécinek, de szerintem nem ő fog nyerni a párbajon :(
2011. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi van? Most mi a kérdés??
2011. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
29%
Olivér fog visszamenni.Ok: Anikóval való dolog miatt, Béci azáltal pofára esne + szerintem Olivér a főmufti a VV4-ben. Szórakoztató, de érzelmes is. Én személy szerint neki szurkolok, bár Bécivel sincs gondom, de Ő nem annyira szerepel, nem mozgatja túlzottan a dolgokat.
2011. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
én is bécinek szurkolok, de sztem többen szeretik olivért (nem tudom miért). oké h olivér csinálja a műsort, de emberileg undorító egy személy...
2011. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Tuti Bécit hívja ki, és Olivérnek fogok drukkolni. Sokminden nem tetszik vele kapcsolatban, de érdekesebb egyéniségnek tartom, igazából Béci se mutat szimpibb magatartást.
2011. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem Bécit hívja ki, bár ez elég egyértelmű lenne. Ha mégis Bécit viszi, Olivérnek drukkolok.
2011. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bécit viszi ki,és Bécinek szorítok.De Oli fog visszamenni.Az embereknek tetszik ilyen sunyiskodó ember.A Dallast is a Jokey miatt nézték.
2011. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bécit híja ki, és hiszek abba, hogy Béci fog visszamenni, mert milyen undorító az, hogy magára rakatja a jeleket! Olivérnek pofára esés lenne, de úgyis mindig hiánya van, most bepótolhatja.
2011. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
remélem pofára esik az a kétszínű undorító dagadt disznó
2011. febr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
hogyha Becit viszi akkor Beci megy vissza
2011. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!