Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a VV4-be tanárokat küldtek be?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz a tanárokról? Hogy hívják őket van itt a gyakorin, aki ismeri valamelyiküket vagy a tanítási módszerüket? Szerinted hogy fognak teljesíteni a villalakók a pénteki villa sulihét záróvizsgáján?

Szerintem rájuk fér az elmepallérozás különösen Alekoszra meg Szandikára. A KÉRDÉSEK AZOKNAK SZÓLNAK, AKIKET ÉRDEKEL A VV4!


Személyes véleményem, hogy akármennyire színvonaltalan, előre megrendezett, és jelentős mondanivalóval nem bíró műsor, rekeszizom tornának megfelelő :D(legalábbis számomra). Nézem az Ildi-Éva párbaj óta, mert szórakoztat és jót nevetek néhányukon.De nem jött be annyira, mint annak idején a VV1 és VV2.


2011. febr. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik tanárt sem ismerem.

az egészről annyi a véleményem, hogy ha csak egy kis dolog is megmarad a fejükben már megérte, mert van akire ráfér az okosítás. mosnjuk más dolog, hogy mindenki annyire marad hülye amennyire neki tetszik.


igazából legalább most nem veszekednek ezért jó. mert az már nagyon az agyamra megy.

2011. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah és még annyi h a pénteki vizsga szerintem mindenkinek jó lesz mert ilyen kevéas anyagból nagyon hülyének kell lenni hogy ne maradjon meg bennük.
2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy viccc,amiket tanulnak.
2011. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg vicc amit tanulnak, asszem öcsém alsós korában többet tudott már :D:D:D

én is untam már a sok vitatkozást, és az egész valahogy unalmasabb, mint a régi vv-k

remélem brutál jó lesz a következő kiszavazó, és nem úgy lesz, hogy most kiválasztanak valakit, az pedig kivisz egy Zsófikához hasonló senkit.

a tanárokat én sem ismerem, a vizsgát meg ha akarják megbundázzák úgyis, hogy ne szerepeljenek le nagyon a kicsikék!

2011. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!