Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Mi a véleményed arról,...

VV: Mi a véleményed arról, hogy 2 olyan embert küldtek be a Villába, akik Béci pártiak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehetett 1 ilyet, 1 olyat? Ez szemétség!


(és mielőtt valaki megkérdezné, honnan veszem, esti online-ban nyilvánvaló kijelentések)


2011. márc. 1. 00:43
1 2
 1/20 Thurston ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez bármilyen hatással lesz bármire is...
2011. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de a 2 fazon egész este oltja Évát és Alekot. most nem azért de ez annyira nyílvánvaló, szerintem szemét dolog.
2011. márc. 1. 00:55
 3/20 anonim ***** válasza:
most miről van szó lemaradtam?
2011. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Thurston ***** válasza:
Nekem nem tűnnek köcsögnek. Az lenne igazából nagy kitolás, ha elmondanák a párbaj eredményét. (Bár szerintem Alekosznak amúgy is el kéne mondania.)
2011. márc. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kérlek konkrétan már el is mondták. Kasza Tibi azt mondta "nem mondhatok el ilyen nagy különbséget".

Ennyit arról, hogy a nézők mit szavaztak meg.

2011. márc. 1. 01:33
 6/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:59

Kasza Tibi és LL Junior bement 2 napra a Villába. A homlokukra van írva hogy mindketten Béci fanok.


Amúgy nem is nagyon az a probléma, hogy milyen fanok, hanem rengeteg infót mondanak el a lakóknak kintről, amit pedig nem szabadna.

2011. márc. 1. 01:35
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Azért fogják bérci pártját mert béci az ász :D a többi unalmas nekik... Éva ma este is milyen már szánalmas xDxDxDxDxDxD ez afolytonos eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeegen amit alektól lopott xDxDxD
2011. márc. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi erővel az is szemétség, hogy a belevalóba 2 hetenként behívják Olivért, aki meg egyértelműen Béciék alá fog tenni.
2011. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csak a szazalekot nem mondtak el,Alek is elhintette azt hogy nagy a kulombseg,szoval Beci ettol nem lett okosabb.


Amugy tok genyosag hogy nem mondja meg,ebbol latszik hogy Alekosz ugyanugy taktikazik mint a tobbi.

2011. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"ez afolytonos eeeeeegen amit alektól lopott"


Ja, ez nekem is feltűnt :D

2011. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!