Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV: Mi a véleményed arról,...

VV: Mi a véleményed arról, hogy 2 olyan embert küldtek be a Villába, akik Béci pártiak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehetett 1 ilyet, 1 olyat? Ez szemétség!


(és mielőtt valaki megkérdezné, honnan veszem, esti online-ban nyilvánvaló kijelentések)


2011. márc. 1. 00:43
1 2
 11/20 Thurston ***** válasza:
46%

"Amugy tok genyosag hogy nem mondja meg,ebbol latszik hogy Alekosz ugyanugy taktikazik mint a tobbi."


Na, és akkor kifejted, hogy ennek taktikai szempontból mi a büdös franc értelme van?

Mert akárhogy is nézem, ennek tényleg annyi értelme lehet, hogy Gombit "ne járassa le" úgymond. Hiszen sokkal nagyobb kavarodást okozna a másik csapatban, ha elmondaná...

2011. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Thurston.


nagyon egyszeru,ha Alek valoban szivjosagbol nem arulta volna el akkor siman anyit mond nem vagyok hajlando errol beszelni,vagy nem mondom el es itt jon a DE o azert siman hozzatette hogy nem akarja ezzel Gombit ugymond "megalazni",ergo ebbol a hulye is kiveszi hogy jol megverte.

Mivel Zsofinal siman megmondta menyivel nyert.

A taktika?a 70-30 siman lehet 80-20is mivel nem mondja el nem tudjak felmerni megis mennyi az annyi.

2011. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Thurston ***** válasza:
Ja, azt nem hallottam, hogy ezt mondta. Így végülis érthető. Akkor csak szimplán rossz taktika ez részéről.
2011. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jó ez a 2 ember

a zenéléshez is értenek, és szórakoztatóak feldobják a villában a hangulatot

2011. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

jah és Alekosz jól tette hogy nem árulta el a %-ot

legalább van min agyalnia a többieknek

2011. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Alekosz nem árulta el a százalékot akkor már rögtön taktikázik ugye?

Bírom mikor utáltok valakit és minden hülyeséget összebeszéltek már csak azért is.

Alek jóban volt Gombival, ÉS NEM AZT MONDTA HOGY NEM AKARJA MEGALÁZNI, HANEM HOGY A GOMBÁRRA VALÓ TEKINTETTEL NEM MONDJA EL!

A kettő nem ugyanaz, szóval lehetne ejteni ezt a témát!


A kérdésre senki nem tudott válaszolni ez már megint mindenkit minősít.

Mint már írtam az igazi problémám ezzel az egésszel, hogy rengeteg információt mondanak el nekik kintről. Ennyi.

Köszönöm az értelmesnek nem nevezhető válaszokat!

2011. márc. 1. 13:50
 17/20 anonim ***** válasza:

Te meg Becit utalod azert teted fel a kerdest.


egyebkent miert is baj ha a taktikazik?Ezt nem negativ ertelemben mondtam ,csak o is olyan mint a tobbi.


Ja kulso info szempontjabol meg tokmindegy,tul sok ember maszkal ki-be.

2011. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tényleg? Végre két értelmes ember!
2011. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azert mentek be hogy a villalakokkal zenet irjanak,ennyi.Az hogy Beci es Gigi tancosok semmi koze az egeszhez.Feltehettel volna okosabb kerdest is nem vita temat!!!
2011. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem mondja meg alekosz, mert így azt hiszik, hogy nagyon sokkal nyert és majd más nem meri kihívni párbajozni és szépen bent marad a döntőbe.
2011. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!