Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Béci elérzékenyülése olyan...

VV Béci elérzékenyülése olyan hiteltelen volt a mai adásban, nem?

Figyelt kérdés

Én nem akarom őt bántani mert bírom, de ez olyan átlátszó volt, hogy ott panaszkodik, hogy akik bőgnek azok telefonálhatnak meg találkozhatnak a szeretteikkel, és hogy ez milyen már, és akkor utána meg ő is rázendít.

Tényleg semmi bajom Bécivel, de ez nekem nagyon megjátszott volt, az egész ahogy sírt, meg minden.


2011. jan. 25. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az irigység beszélt belőle.
2011. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
én nem bírom, de most majdnem vele sírtam, úgy remegett a szája, olyan aranyos volt.
2011. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egyáltalán nem volt hiteltelen. Azért mert nem mondja naponta többször is, mint pl. Olivér, attól még neki is biztos nagyon hiányzik a barátnője. És most eltört a mécses nála is, van ilyen.
2011. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem


Amúgy meg persze h "irigy" volt

Én is az lettem volna..Illetve az irigy nem jó szó.

Olivér már csomószor láthatta a szerelmét..

Ő (Béci) meg egyszer se mióta bent van..(kivéve a videós karácsonyi üzit)



Amúgy Éva is tök kiakadt múltkor mikor Anikóhoz jött be a bátyja, vagy Olivérez a bnője..

Ez természetes...

Sztem nem volt hiteltelen.

2011. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont nem.... ez most őszínte volt tőle, sajnáltam is őt egy kicsit. Pedig nem igazán bírom őt...igazán meg lehetne lepni majd, ha lesz valami évforduló vagy szülinap a közeljövőben...
2011. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert volt hiteltelen? Azert mert ö lazadott ezek ellen az erzelmi kirohanasok ellen, aztan most meg tessek ös sirdogal? Istenem emberek vagyunk, nekem ez abszolult erthetö, es aterzehetö dolog volt, hiszen ha szeretünk valakit, es hosszu idöre el kell töle szakadni nyilvan nagyn hianyzik. Ha mas okom nem is lenne, marcsak emiatt sem mennek be a villaba, meg sem fordulna a fejembe. Most legalabb mar ö is fel tudja fogni, milyen is az, ha nem birsz uralkodni a könnyeiden. Szerintem akkor lesz ö egy szemet, ha ezek utan barkit is megszol az elerzekenyülesert.
2011. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt ugyan hiteltelen, én igazából roppant introvertált embernek tartom őt érzelmileg, egyszer nem hallottam tőle, hogy hiányzik neki a szerelme, na egyszer karácsonykor azt, hogy hiányoznak az otthoniak.Hát, kösz, szépen.Ez épp olyan, hogy Alekosz se nyavajog Tündi után, Éva meg Ádám után, ennek ellenére Éva kivágta a huppot, hogy őt senki nem látogatta eddig.Egyébként mindegyik jó színész, Béci is, a nagy erényes, becsületes, őszinte, aha, csak nem kellett volna a cigánymaffiába beépülni már fiatalon + egy felfüggesztettet szerezni még anno...Na, ő az igazi vígszínházasdi odabent.Oscart neki!

:P

2011. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Muszáj volt bőgnie egy kicsit, mert amúgy nem történik vele semmi érdemleges.
2011. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a villa hamarosan atjarohaz lesz. meg posta.

ha elzarasrol van szo, jobban kellene tartani. pl Alekosz birja :)))

2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez volt az elő őszínte húzása. Azért volt hirtelen, mert eddig nagyon erősen játszotta a választott karakterét. És ez most derült ki igazán. Mert tényleg jól játszik. Nem lett szimpibb amúgy ettől még...
2011. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!