Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZ: Akik tüntetnek nem...

Doboszoli kérdése:

FIDESZ: Akik tüntetnek nem akarnak dolgozni. Nem hiteltelen ez a kijelentés tőlük?

Figyelt kérdés

A FIDESZ-frakció közleményében látott napvilágot a fenti kijelentés, azzal fűszerezve, hogy a tüntetők(rendvédelmiek)

nem átallják POLITIKAI céljaik elérése érdekében más dolgozók munkába járását is akadályozni.

Nekem legalábbis álságosnak tűnik a közlemény a néhány évvel ezelőtt (ellenzékben) történtek fényében.


2011. jún. 30. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító ez a kijelentés! Akik tüntetnek (nem csupán a rendvédelmisek) a jogaikért harcolnak.

Amíg a Fidesz ellenzékben volt,akkor ők szervezték a tüntetéseket,de a tüntetők nem a jogaikat féltették,csupán Gyurcsány távozását akarták!

Lényeges különbség van a két helyzet között!

Rövidesen megtalálják a módját,hogy a tüntetéseket is betiltsák. Éppúgy,ahogyan a sztrájkokat is lehetetlenné tették.

A MÁV-osok mondvacsinált dologért tüntettek. Most csak akkor tüntethetnek,ha megegyeznek a MÁV-val az elégséges szolgáltatásról. A Máv szerint az az "elégséges",ha legalább a vonatok 90 %-a közlekedik. Az előző kormány alatt erről szó sem volt.

2011. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, senki nem akar dolgozni.

Amikor franciáknál, angoloknál, németeknél, görögöknél, egyéb országokban tüntetnek, azok sem akarnak dolgozni!

Európa nem akar dolgozni szegény Vikinek, mondjátok meg, hogy lehet ilyen pimaszságot elkövetni ellene?

2011. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

de


fenntartom, hogy ki kéne őket végezni

2011. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
De. Néhány éve még a Fideszesek, vagy ép a szimpatizánsaik tüntettek,a rendvédelmisek meg dolgoztak:ütötték őket,ott ahol érték!
2011. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Felhozták már valahol, hogy Görögországban 40 év a nyugdíjkorhatár, Svédországban 65 év. Össze lehet hasonlítani a két ország állapotát. Az az igazság, hogy ez az aktív-passzív nyugdíjrendszer hamarosan kivitelezhetetlen lesz, ezért szükség lesz egy olyanhoz hasonlóra, hogy az egészségesek dolgoznak, a betegeket meg támogatjuk. Az egészségesek láblógatása nem engedhető meg, hiba traffipaxozott szorgalmasan az elmúlt 35 évben.
2011. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
apu tűzoltó. most műtötték mivel rákos. 8kg-nál többet nem emelhet. már maga a ruházat is több mint 8 kg. már nyugdíjas ,de vissza akarják hívni. hírekben azt mondják h irodai munkát fognak majd ellátni csakhogy onnan is küldik el az embereket. főnökei nem tudnak semmit sem erről a visszahívásról és más sem. jóhogy tüntetnek akárhogy számolta ki apu mindenképp az jön mi veszítünk nem is keveset ezen az egészen.
2011. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Annak idején ellenben nagyon is sokat nyert aki jóval hamarabb ment korkedvezményes nyugdíjba. Most legalább kompenzálva lesz. Persze, jó dolog 50 évesen nyugdíjba vonulni egészségesen, és nem csinálni semmit csak a pénzt felvenni havonta. Én 55 évesen vezetem a vállalkozásomat úgy, hogy nem egy irodában lógatom a lábam, ahogy te sem tetted egykoron, doboszoli, nekem is van egy-két problémám, mégsem mehetnék el nyugdíjba, pedig sokan elmentek makk egészségesen akik rendvédelmisek voltak egykoron. Havi egy millió a bejelentett keresetem, én is elég szépen eléldegélnék a nyugdíjból, meg abból a nem kevés pénzből amit az elmúlt 30 évben összegyűjtöttem, de nem tehetem meg, mert nem vagyok rendőr vagy tűzoltó. Úgyhogy a konkrét válaszom az, hogy a többség nem akar visszamenni dolgozni, mert nagyon jól elvoltak anélkül otthon üldögélve a karosszékben. A Fidesznek igaza van.
2011. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hiteltelen. De nép uszításnak jó mindenkinek a negatív élmények jutnak csak eszükben, a korrupt semmittevő rendőrök.

Pedig szélhámosok, csalók, semmittevők vannak a vállalkozók között is, nem is kevés sőt minden szakmában vannak. De jól eltudja adni a népnek,hogy a rendőrök a főbűnösök azért mert éltek a lehetőségeikkel.

Nem vagyok rendőr rokon, de szerintem nem olyan jó buli rendőrnek lenni, miért van hiány belőlük, kevés fizetés ez volt a kompenzáció nekik. Persze a főrendőröknek nagy a fizetése de azókból kevés is van.

2011. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tojok a fidesz-fikcióra, - mindig is olyan emberek mondták meg a frankót a bársonyszékekből (pártállásra való tekintet nélkül), akiknek életében nem lógott - TEVŐLEGES - munkába a kezük.

Mit vársz ilyen hulladékoktól?


Őszinte leszek:

Abban bízom, hogy akiknek egyszer sikerül leváltania ezt a hulladék bandát, visszamenőlegesen jól szétdugják az arcukat.

2011. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Fogadatlan Prókátorok!

A kérdés nem arra vonatkozott, hogy helyeslitek-e a közmunkaprogramot, vagy a nyugdíjasok visszahívását. Erről mindenkinek meg van a saját álláspontja, aszerint, hogy a dolog érinti, vagy nem (személyesen), Fideszes, vagy nem, és egyéb szempontok alapján. Ez már ki lett tárgyalva sokszor.

A kérdés az, hogy nem hiteltelen-e ez a kijelentés olyanok szájából, akik a tüntetések szervezésében kimagasló eredményeket értek el, munkaidőben kordonbontással bohóckodtak, stb., ellenzékben. Mára a helyzet megfordult, mindenkitől maximális lojalitást várnak el, akár a saját életkörülményei rovására is.

2011. jún. 30. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!