Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem hiteltelen kicsit a...

Nem hiteltelen kicsit a kurucinfo, hogy offshore cégek alapítására ösztönöz?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól tudom nemrég még nekik volt bajuk az offshore cégekkel.


És most nem is elsősorban a kurucinfóval van bajom, mert lehet valakinek más véleménye, én ezt tiszteletben tartom.

De akkor ez legyen ez konzekvens álláspont!

Ne azt mondja, hogy a minisztereknek mekkora bűn offshore céget üzemeltetni, bárki más meg nyugodtan üzemeltessen, sőt még reklámozzák is.


Mert azért ezzel is a magyar állam adóbevételeit csökkentik, és még kevesebb pénz jut mindenre

(a cikkel ellentétben az adóból nem elsősorban a cigányokat támogatják, hanem utakat építenek, fizetik az orvosokat, tanárokat, fenntartják a tömegközlekedést, tűzijátékot szerveznek hagy ne folytassam).


Számomra hitetlen az egész, mert valami olyan érzésem van, hogy nem is az adott tettel van bajuk, hanem azzal, hogy ki csinálta.


2010. júl. 2. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezen az oldalon is sokan nem értik meg, hogy a kuruc, jobbik stb. egy marketingfogás. Mindenki saját pecsenyéjét sütögeti. Néha olyan érzésem van, hogy a kurucot 15 éves ösztönlények szerkesztik, néha pedig az, hogy tudatos, pénzéhes gengszterek, de az még soha nem jött le az írásokból, hogy hazafiak lennének.
2010. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Az előző nagyon jól megírta. Ment a zöld ujjacska.
2010. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom reklámoznak mindent, amit fizetnek. A pénznek nincs szaga.
2010. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
elég gyakran nézem a kurucinfót, nicns bajom velük, de ez nagyon kiszúrta a szemem nekem is
2010. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, hogy még egy turbómagyar se írt ide védőszónoklatot, hogy hát ez nem is meg hát hogy blabla..


Ilyenkor hol vannak?

2010. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
A kurucinfó az egyetlen hiteles magyar hírportál. Aki nem így látja az képtelen szakítani a média által belénevelt világnézettől.
2010. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:17

Én szerintem beleférek a turbómagyar kategóriádba. Második válaszoló voltam.

2010. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyjából az elsővel értek egyet. Minden szentnek maga felé hajlik a keze.
2010. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Légy szíves ne egymást sértegessétek ("turbómagyar").

Nekem most nem a kurucinfo szellemiségével van bajom, hanem azzal hogy nem konzisztens, magyarul egyszer A-t mond, egyszer B-t, össze vissza szid mindenkit összefüggő gondolkodásmód nélkül.


Nem, nem NEM HITELES a kurucinfó, és azért nem, mert ilyeneket ír:


Ha én megkérdezném tőle, hogy

Kedves Kuruc, most jó dolog egy offshore céget üzemeltetni (és csökkenteni ezzel az állam bevételeit) vagy nem, akkor mit válaszolna?

MSZPsként nem, magánemberként viszont simán, még reklámozzuk is?

2010. júl. 2. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Rájöhettél volna már kérdező,hogy a j.infó mindig elnagyzolja a dolgokat,bolhából elefántot csinál és sokszor "ferdit"...,ezért nem is szeretem,ha néha felmegyek oda,csak derülök jókat,hogy miket össze nem hordanak:D
2010. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!