Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hiszed, hogy Joshi Bharat...

Hiszed, hogy Joshi Bharat megoldja az emberek problémáit, ill. hogy "igazi" a musor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát..szilveszterkor volt az a Joshi Bharatos műsor hogy megviccelték meg minden.ÉS akkor is volt hogy egy jelenetet töbször felkelett venni és JOshi mondta a vendégnek hogy ne ezt mondja hanem,'azt'.Szerintem nem kimondottan ő segit hanem az ő müsorában beszélik meg a gondjaikat.
2009. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát nekem néha az az érzésem, hogy a fulébe mondják az okos dolgokat, és o csak tolmácsolja,mert o a musor "arca". Es gyanús nekem az a sok-sok magasztos sms-is, ami kozben fut.

Természetesen, miattam mehet a musor, csak kicsit gyanakvo vagyok:)

2009. febr. 3. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát....igen!

Megfordult a fejemben nekem is, de hát a média erről szól, és erről is fog szólni!

2009. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én konkrétan nem tudom,hogy hogy van ez,de már csak azért is nézem,mert az élet gyakori kérdései vannak benne,és azokat oldják meg...akárki is mondja a megoldást,hasznos..ha másnak nem,legalább arra jó,ha vmi hasonlo veled is történik könnyebben kezeled..Talán..
2009. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a műsort nem nézem, tv-t se nézek, de én akkor ismertem meg Joshit, amikor még nem volt felkapva, és nem is szerepelt tv-ben, ez úgy 10-12 éve lehetett, na és akkor a mi városunkban élt és ott volt egy ilyen gyógyító közösség vagy mi (reiki társaság), és hát ott elég jó dolgokat művelt, jó gondolatai voltak, rájött egy csomó személyes dolgunkra, anélkül, hogy mi meséltünk volna magunkról, meg ott tényleg gyógyítás folyt, és nagyon normális volt a légkör is. És ez így tényleg nemes volt, míg most csinálhat akármi jót a hülye tv-ben, annak már lőttek. Nem szabadott volna eladnia magát.
2009. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
még októberben volt 3 ismerősöm a Joshiban. Elmentek a problémájuk miatt, és a Joshi tök nem arról beszélt, aztán felvették még egyszer, akkor állítólag nem bírta abbahagyni a nevetést, így harmadszorra is fel kellett venni az adást. Szerintem nem oldja meg a gondjaikat.
2009. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


:D

2009. febr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem oldja meg hiszen a problémák megoldása az emberek feladata!


Senki sem oldja meg helyettük a problémáikat!


A Joshi Bharat csak irányt mutat, és felnyitja a szemüket és lehetőséget teremt arra már amikor tud hogy normálisan beszéljenek egymással az emberek ha akarnak illetve meghallgassák egy elfogulatlan kívülálló véleményét, meglátásait akia legtöbb esetben bölcsebb mint ők maguk!

2009. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Összességében aki nem hagyja hogy segítsenek rajta azokon nem is lehet.


Mellesleg én a helyükben nem raknám be ezeket a verekedős részeket mert tottál lehúzza az amúgy sem magasröptű színvonalat, nade lehet hogy emiatt jobb lesza nézettségük..

Ki tudja...

2009. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 ezret adnak annak aki elvállalja azt hogy a tévében szerepeljen és ELJÁTSSZON EGY SZEREPET, nem igazi történetek, pl. volt egy rákos kissrác és be akarták rakni a műsorba de az a kőgyökér kijelentette, hogy ilyen nem kerülhet be a műsorba..., ennyit a drága jótevőről :)
2009. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!