Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltettem a GTA IV-et, felcrac...

Feltettem a GTA IV-et, felcrackeltem, el is indul, de amikor betölti a játékot, csak szürkeség látszik az egész képen a lámpákat és a fényeket kivéve, meg néhány épület és autó körvonalát. Nincs valami patch ami megoldja ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Nagyjából annyi látszik a képből, mint amikor a SA-ba ment kékült el néha a kép, csak itt szürkébe. Azt hozzá kell tennem, hogy most egy nagyon régi monitort használok (van egy LCD-m is csak az most nincs nálam), lehet hogy ez az oka?
2010. aug. 12. 18:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen videokarid van? És mekkora ramod?
2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 GB RAM-om van, 2.66 GHz-s a procim, a videokarim NVIDIA GeForce 7300 GT 256 MB
2010. aug. 12. 19:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Rossz a géped, azon nem fog menni. Ráadásul warezjátékok tipikus hibája.
2010. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megy rajta, csak ez a megjelenítési hibája van. Gondoltam, hogy van valamilyen patch ami ezt helyrehozza, de ha nincs akkor :(
2010. aug. 12. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem a gépe rossz, csak régi a videokártyája, és warez a játéka. Ha játszani akarsz vele kérdező, szerezz be egy jobb videokártyát (a minimum az Nvidia 7900-as széria) illetve vedd meg eredetiben, és biztosan nem lesz ilyen hiba.
2010. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, vedd meg eredetiben!
2010. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondoljátok hogy ettől megoldódik? Másik játékkal is jártam már így - Battlefield 2 - igaz az el sem indult, még amikor eredetiben megvettem akkor sem. A vége az lett hogy megvettük a mostani vidi kártyát.
2010. aug. 12. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Butított grafikával viszi a 7300 GT, szóval azzal van gond, hogy nem eredeti.


http://www.youtube.com/watch?v=n3DqsQLbU7g&feature=related

2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm! Ez egy nagyon jó hír!! Még akkor is ha elég érdekes dolgokat csinál :)
2010. aug. 12. 21:05
 10/11 anonim válasza:
Az eredeti se fog menni. 7300Gt alapból nagyon necces, de a gondot az 1gb RAM okozza, mert túlkevés neki ,és ezért textúra hibás lesz, az egy magos 2,6-os prociról ne is beszéljünk ,mert mininmum 2 magos kell neki, abból is 1 gyorsabb fajta. Nekem is megvolt warez-be, meg most eredetiben is megvan, és a warez verzió is tökéletesen futott, tehát ennek semmi köze hozzá.
2010. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!