Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (VV Olivér Vastag Tomit alázza. )

2011. jan. 4. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jah, és miért kéne véka alá rejtenie a Vastag Tomikáról alkotott véleményét?!Mégis ki ő, egy bukott X-Faktoros, semmi több.

Még a Király L.Norbi is úgy ahogy elviselhető, bár a szilveszteri bulin megint úgy recsegett - ropogott, mint a bedöglött Sokol rádió.

:P

2011. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na jó, én idézgetni nem tudok. Nem nézem a műsort, csak youtube-on szoktam a "nagyobb durranásokra" rákeresni. V.Tomi fan vagyok, erre is így akadtam. És engem felháborított. Nem az, hogy negatív véleménnyel van róla, hanem az ahogyan ezt tálalta. Stílus maga az ember...
2011. jan. 4. 23:10
 13/16 anonim ***** válasza:
kb ugyanaz a véleményem a Vastag gyerekről meg még sok mindenikek csak minket nem vesz kamera
2011. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a fő problémám, hogy a Vastag gyereket szidja, hanem hogy tényleg egy öntelt f*sz! El van szállva magától és ahogy Anikó is megmondta, behódolnak neki a többiek! Ha rajta múlna, már megette volna őket a retek és éhen pusztultak volna. Mit csinál ez az Oli gyerek egész nap... másokat csesztet, körmöt reszel, bőg a szerelme után és piál! Nagyon remélem, hogy hamarosan kiesik!
2011. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én bírom Olivért. Ő sztereotipizál ami nem szép dolog de viszont Ehhez mindenkinek megvan a saját joga! most attól mert ő gondol valamit másokról és be van kamerázva miért ne mondja el? és hiába szavaznak ellene azok akik utálják. Zsuzsa balhéban 20-80% -ban Zsuzska volt a hibás. én örülök hogy visszakerült. mert Ő,alekosz,Éva csinálják a show-t amit szerintem az rtl is elvár a nézettség miatt. mert kik akarnak olyanokat nézni akik be vannak savanyodva és 1-2 poénnal sem dobják fel a villa hangulatát. mellesleg még azt hozzá tenném hogy az okosságot nem arról állapítjuk meg hogy mit hogyan csinál a villában, hanem, hogy milyen volt a tanulmányi eredménye stb. Alekosz meg igenis mondhatja okostojásnak magát mert azokat a szavakat amiket ő használ az tuti nem mondj 1 buta ember. na nagyjából ennyi a véleményem!
2011. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szánalmas.

Tomi egy igazán szép hanggal megáldott énekes, kicsit sincsen nagy arca, Olivér visszavehetne magából.

2011. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!