Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról? (VV Olivér Vastag Tomit alázza. )

2011. jan. 4. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Olivér egy nagy 0!!!!
2011. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta..
2011. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Aha ti biztos mindenkit szerettek =)
2011. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Olivér, Alkesz, Szandika meg Évike érzi magát a legokosabbnak, pedig ők a legbutábbak és a legszánalmasabbak odabent!
2011. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretünk mindenkit, de tudja, hogy be van kamerázva az egész ház, ha jól sejtem. Ennyi esze lehetne, hogy a véleményét ilyen esetben megtartja magának. Bár szerintem ez megint tudatos volt, megrendezett, így ismét róla beszélnek...
2011. jan. 4. 23:00
 6/16 anonim ***** válasza:
nem érzik okosnak magukat és legalább csinálják a show-t,nem egésznap ülnek és nem csinálnak semmit mint pl. Zsófi meg vagy még egy pár...
2011. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja és nyilván mindenki nem szerethet mindenkit, de nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik!!!
2011. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
40 nap bentlét után szerintem pont leszarják már hogy bevan-e kamerázva... csak az elején volt új hogy nézik őket de már szinte észre se veszik ( legalábbis magamból kiindulva)
2011. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van Olikának!

Végre valaki objektíven látja a Vastag gyereket, hogy mekkora nagy nulla.

Mellesleg azal, hogy véleményt mond róla, miért alázza?!

Ez épp olyan, mint a kártékony Zsuzska - jelenet, ahol szintén csak a frankót mondta, teljesen jogosan.

Egy Olivér - fan.

2011. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jah még, hogy nem érzik magukat okosnak?? Olivér: Univerzum leghalványabb élőlényét viszem ki, Kristófot nevezte annak!!!

Meg Éva Ildiről: én ilyen buta lányt nem láttam még!!!Könyörgöm nem is ismeri!!!

2011. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!