Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Zsuzsi...

Mi a véleményetek VV Zsuzsi kizárásáról?

Figyelt kérdés
Én örülök, hogy végre kiesett, mert egy közönséges undorító nőszemély. Olivérnek volt igaza.
2010. dec. 21. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész meg volt rendezve. Annyira színpadias volt az egész! Csak az a baj, hogy a csaj nagyon gyenge színész. Szerencsétlen Rtl is azzal próbálkozik, amit annak idején a BB2 esetében is mindenki leSZart magasról... :P
2010. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is meg volt rendezve az egész. Akkora kamu ez a műsor.

Már az is le volt előre zsírozva, hogy Zsuzsi kerül be legalábbis a cikkből erre következtetek.

[link]


"Kari Kata nála playmate-esebben képzeli a elkövetkezendő hónapokat, ha másért nem, azért mert a Való világba költözés szélén áll [3], a közönségdíjas Lévai Adriennel bombázók kategóriában indulnak. „Aligha vigasztalna, ha bejutnék, amúgy is úgy néz ki, egyikünk se megy be, bár ezt senki nem közölte velünk. Mi így érezzük Adriennel, mert szerintünk a Playboy-nak nem biztos, hogy jó, ha nélkülöznie kell minket esetleg hónapokig.” "


Szánalmas ez az egész műsor...

2010. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tuti megvolt rendezve de azért OLIVÉRT csipázom:PPPPP
2010. dec. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hisztérikus k*rva....:D Milyen volt már...narancsokat meg üvegeket dobált....istenem :DDD

Olivért pedig egyszerűen imádom :D Már csak azért is mert mindenkinek megmondja a tutit, és mert ilyen vicces jeleneteket generál :D

2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Idióta hisztis p.csa... Igaz nem ismerem de komolyan mondom irrtált a jelenléte...
2010. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én az elején kedveltem Olit!ez mára megváltozott.amit csinál az nevetséges és szánalmas.nagyon jól taktikázik.lehet,h roma a Zsuzsi,meg lehet h k..va(ezt nem tudhatjuk),de nekem szimpi volt,és legalább őszinte!akik meg azt írják,h hogy viselkedett az gondolja el,h lehet h ő maga is hasonlóan reagált volna.senki nem tűri,h cinikusan megalázzák!az biztos,h nem így kellett vna neki,de a pillanat hevében...!gondolom sokunkat felhúz,ha még röhögnek is rajunk.ezt Oli jól tudta.tudta,h mi lessz a vége!csak azért,mert Zsu megmondta,h mindenkit manipulál!amúgy meg Alekoszt mért nem zárták ki?végülis erővel fellökte Lacit!!az lényegtelen,h ő azért csinálta,h szemléltesse,h nem úgy lökte meg Anikót!a lényeg,h veszélyeztette a testi épségét!ennyit erről.Oli,Béci,Gigi-egykutya!legalább Gombiban nagyot csalódtam poz. irányba!amúgy meg,ha emlékeztek,h Oli mit mondott amikor Gombi bement??!hát azt,h ki fogja utálni.most meg nagy komája lett??!hogy a kérdezőnek is válaszoljak:Éva jó fej,őszinte,megviselte az élet!Anikó kétszinűnek tűnik,de nem utálom!
2010. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi!az utólsó mondatomat nem ide szántam(a kérdezőnek)
2010. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki, egy undok dög.
2010. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6.,aki azt a hosszut irta,egyetertek veled:D
2011. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!