Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sajnáljátok hogy Király L....

Sajnáljátok hogy Király L. Norbi esett ma ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Hát, akkor csak nyomogattam én is az sms-eket, mint a jólnevelt hülyegyerek, nem tudván, hogy a cirkusznak csak

a pénzem kell és nem a szavazatom.

Jól van, a jövő úgyis eldönti, hogy ki kell a közönségnek és ki nem kell.

2010. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből,ami ezekből a tehetségkutató műsorokból befolyt,gyakorlatilag az rtl és a tv2 is az egész műsortervét és saját adásait finanszírozza a jövő évben.Ki gondolta volna anno,hogy az egész Hal a tortán le van zsírozva,hogy ki bénázik és ki készít finom vacsorát..?Semmit nem bíznak a véletlenre,ott a nyomi Győzike is,az is megírt forgatókönyv szerint zajlott..
2010. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen, én sajnálom. Szerintem igenis színt vitt a műsorba a tehetségével és azzal, hogy nem egy tökéletes énekhanggal akart nagyot villantani. Remélem hallunk még felőle! (:
2010. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Kedves:

"Igen, én sajnálom. Szerintem igenis színt vitt a műsorba a tehetségével és azzal, hogy nem egy tökéletes énekhanggal akart nagyot villantani. Remélem hallunk még felőle! (:"


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz megírásának időpontja: ma 23:09


Igen,én is ezt szeretném!!

2010. dec. 18. 23:13
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is tudta,hogy ki fog esni,egy napon sem lehet említeni a másik 2 fiúval.Valószínűleg elsüllyedt volna szégyenében,ha bekerül a fináléba,tisztában van ő magával annyira.

Norbi kedves,jó humorú,maximalista ember,és ő változott a legtöbbet a kezdetek óta,a "nevetség tárgyából" lett szuper előadó művész,le a kalappal előtte,de azért senki ne legyen annyira elfogult,hogy ő tudná a magyar x-faktort képviselni külföldön,neki tényleg irány Las Vegas!

2010. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!