Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sajnáljátok hogy Király L....

Sajnáljátok hogy Király L. Norbi esett ma ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Kedves:


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


RÁD GONDOLTAM,HOGY IGAZAD VAN!!!

2010. dec. 18. 22:36
 12/25 A kérdező kommentje:
Szörnyű,én szerettem volna a Nikolas helyett a Norbit látni holnap is!!!!!!!!!
2010. dec. 18. 22:37
 13/25 anonim ***** válasza:

22:28

Neked csak annyit írnék ha már ott tartunk hogy Nikolasz szegény mint a templom egere akkor mit mondjuk Renire?

És az Ő kis szegény családja vajon hogyan fizethette le a Megát??Hát sehogyan.Csak biztosan te is egy őrült Kökény rajongó vagy aki fel van háborodva hogy a Tolvai nyert,és harcol a saját igazáért.Márpedig Reni kapta a több szavaztatot.Jó hangja van és punk tum.

2010. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Ja hát amikor mondta nicholas,hogy ő mennyire hisz istenben elhiszem,hogy nem kevés szavazatot kapott a szektásoktól.
2010. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

22.33-as vagyok. Mondjátok már meg, hogy miért kell állandóan csalni a médiában?

Igen,, én is hallom sok felől, hogy bizonyos üzleti érdekek miatt úgy igazítják az eredményeket, ahogy akarják.

A mentoroknak állítólag mondták a fülébe a párbajok után a kívánatos döntést.

A fene egye meg már.

A Norbi egyszer sem párbajozott. Mi lett hirtelen?

a legtöbb szavazónak elromlott a telefonja?

2010. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%

Csak a nézettség fenntartásához kellettek Szíj Melinda is és Király L. Norbi is,de nem hagyták h megnyerjék a két műsort.Így volt miről beszélniük az embereknek,annak is aki utálta őket és annak is aki szerette,mivel megoszlott a közvélemény(ez a celebipar lényege),fontos volt h napi szinten forogjon a név és vele a műsor,ez hozza a nézettséget,s vele együtt a pénzt.Az külön meg volt szervezve,hogy előtte azért még kidobjanak egy nagy tehetséget,a faktorban Vecát,a Megasztárban Saunderset,szintén a közfelháborodás kiváltásának céljából.Olajozottan működik a gépezet.

Az már más kérdés,hogy ők ketten rendelkeztek a legnagyobb tehetséggel,csak hát "mások",nem köznapiak,és a jó magyar ember azt nem veszi be,csak a sablont,mert úgy van rendjén,ha hullám sem fodrozik..

2010. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ja,és annyira egyértelmű,soha-soha egyik adásban sem láttunk közjegyzői hitelesítést,és soha be-el nem mondták,hogy mégis hányan szavaztak egyáltalán,sőt megkockáztatom,hogy hány szavazat érkezett az egyikre,és mennyi a másikra..
2010. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek teljesen igaza van!
2010. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mármint az előző előttinek..:)
2010. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:35


Csabi borzasztó?

Nikolas meg jó?

Szerintem neked valami baj van a hallásoddal, Nikolas 3 száma teljesen egyforma volt, míg Csabi különböző hangszínen, különböző műfajokat énekelt jól, rendes hangon!

2010. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!