Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor: Komolyan gondolják...

X-faktor: Komolyan gondolják a Norbira szavaztok? Hol számít itt az énektudás? Bőv. Lent. :

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az X-faktor egy ének-tehetségkutató műsor... Akkor miért kell hagyni, hogy egy ilyen majmoló, énekelni nem tudó, "hörgő" embert kell hagyni nyerni, mint Király L. Norbit. Vele személyesen semmi bajom, vicces figurának tartom, de nem való oda ahol most van. Ha az igazi tehetség számít, akkor Csabira, vagy Nikolasra küldesz 1 szavazatot (én pl. Nikolasnak drukkolok, mert nálam az ének számít). Ez Magyarország!! Ilyen majmokat nevelünk ki, mint Norbi, holott ilyen tehetségek vannak, mint Csabi, vagy Nikolas. Kérlek tegyetek ellene, hogy Norbi bekerüljön, és egy ilyen ember legyen az Év tehetsége, hangja, az X-faktor győztese... Köszi
2010. dec. 18. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Tudod mit? Nem néztem ezt a műsort, de tudom kiről beszélsz! Mivel látom mennyire a szíveden viseled, ezért én is rá fogok szavazni!
2010. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

és én is.

Norbi király.

2010. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%

"A másik Nikolas Szlovákiában is indult, ott nem jött össze neki, ezért jött ide. "



Na szerintem ez az, ami rohadt gáz.

2010. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Erre sajnos csak annyit tudok mondani, hogy SZÉGYEN! Szégyen, hogy ilyen embereket nevelünk ki... Sajnos ez Magyarország, nem csoda, hogy itt tartunk. :-S
2010. dec. 18. 21:25
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj kedves kérdező, de ha valaki nem ért veled egyet az csak hülye lehet és Magyarország szégyene?
2010. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy itt is elkezdjétek ezt a szlovák-magyar vitát, elég belőle a Youtube-on!!! Grr.... Teljesen mindegy, honnan származik, nagyon tehetséges ember Nikolas, és ő fog nyerni remélem!!!!!!
2010. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Ne erőlködj ennyire "kedves" kérdező, úgyis Norbira szavazok!
2010. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Hát úgy látszik nem eléggé szavaztatok! :)

Kedves kérdező! Én teljesen egyet értek Veled, én is azon izgultam, hogy ma Norbi essen ki. De azt hozzá tenném, hogy megtáltosodott, mert szerintem az egész döntő alatt, ma produkálta a legjobbat Norbi, tetszett ő is. De a korábban kialakult véleményemen már nem tudott változtatni.

2010. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én szavaztam rá

Mert egy zseniális figura, nekem bejöna hangja..

Én szívesen hallgatom, telómon is 2 száma fent van:D

2010. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Kérdező: Tévedsz! Az x-faktor nem énekes tehetségkutató, hanem a + X-et keresik, ami ELŐADÓVÁ tesz vkit. Attól még, hogy valakinek jó a hangja, az még nem lesz tehetséges!"



Annak a válaszadónak vanigaza aki ezt írta!!!

2010. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!