Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor: Komolyan gondolják...

X-faktor: Komolyan gondolják a Norbira szavaztok? Hol számít itt az énektudás? Bőv. Lent. :

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az X-faktor egy ének-tehetségkutató műsor... Akkor miért kell hagyni, hogy egy ilyen majmoló, énekelni nem tudó, "hörgő" embert kell hagyni nyerni, mint Király L. Norbit. Vele személyesen semmi bajom, vicces figurának tartom, de nem való oda ahol most van. Ha az igazi tehetség számít, akkor Csabira, vagy Nikolasra küldesz 1 szavazatot (én pl. Nikolasnak drukkolok, mert nálam az ének számít). Ez Magyarország!! Ilyen majmokat nevelünk ki, mint Norbi, holott ilyen tehetségek vannak, mint Csabi, vagy Nikolas. Kérlek tegyetek ellene, hogy Norbi bekerüljön, és egy ilyen ember legyen az Év tehetsége, hangja, az X-faktor győztese... Köszi
2010. dec. 18. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
már ne is haragudj, de nekem pl Norbi sokkal jobban tetszik, mint akár Csabi. Nikolast meg egyenesen ki nem állhatom, ahogy énekel. attól, hogy neked nem tetszik valaki, még nem kell pocskondiázni.
2010. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Mo-on magyar nyertest!!! Én meg Nikolastól vagyok kész! Miért nem a hazájában indult?!

A tegnapi megasztár után pont ez hiányzik...

2010. dec. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Én sosem szavaztam, nem ér annyit. Ez szerintem meg van rendezve. Én Vecának szurkoltam, de most azt mondom Nikolasnak kell megnyernie. Norbiról meg annyit, hogy eleinte vicces volt, de énekelni akkor se meg most se tud.
2010. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
85%
Hajrá Norbi!!!
2010. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, komolyan gondolják-e, és hogy lehetséges, hogy ennyien rajonganak érte.

Én ma már 4et küldtem Csabira... Remélem, nem Norbi lesz az, aki miatt kiesik.

2010. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Mo-on magyar nyertest!!! Én meg Nikolastól vagyok kész! Miért nem a hazájában indult?!

A tegnapi megasztár után pont ez hiányzik...


Nálad minden rendben? Trianon? Szlovákiai magyarok? Rémlik valami?

2010. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Én is Norbinak drukkolok, viszont az egyik kommentelő írta, hogy Nikolas mért nem a hazájában indult.

Nikolas, ha jól tudom magyar származású, tehát Szlovákia nem a hazája. (Bár persze nem vagyok benne biztos, hogy magyar, csak úgy emlékszem.)

A másik Nikolas Szlovákiában is indult, ott nem jött össze neki, ezért jött ide.


Amúgy szerintem ma Norbi nagyon jó volt, hallottunk valamit a hangjából is.

2010. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: Tévedsz! Az x-faktor nem énekes tehetségkutató, hanem a + x-et keresik, ami ELŐADÓVÁ tesz vkit. Attól még, hogy valakinek jó a hangja, az még nem lesz tehetséges!



Nikolasz pedig azért indult itt, mert magyar, a "kedves" hozzászóló pedig egy bunkó!

2010. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Valaki még azt meri mondani Norbira, hogy nincs hangja a D. Nagy Lajos duett utál? O.o
2010. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de ma nagyon szépen énekelt Norbi, nekem nagyon tetszett :) Szóval hajrá Norbi :):):)
2010. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!