Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tolvai Renáta a Megasztár...

Tolvai Renáta a Megasztár győztese! Megérdemelten?

Figyelt kérdés
Ma este mindenesetre ő volt a jobb.
2010. dec. 17. 23:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
64%
Én nem örülök, hogy ő nyert. A zsűri nyomta végig előre, kezdve attóül, hogy már a párbajos szakaszban kiütötte Giorgio, és csak Eszenyi akaratoskodásáért jutott tovább. Ezek után aztán volt még néhány eszméletlen gyenge produkciója (pl. Poker face), de végig istenítve volt. A Kállay-Reni választás esetén a zsűri megint őt mentette meg, a következő héten, pedig annak ellenére, hogy a három bennmaradt versenyzőből Reni kapta a LEGKEVESEBB szavazatot, mégis őt juttatták tovább...
2010. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon örülök Reni győzelmének. Kökény már úgyis profi...
2010. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örültem Reni győzelmének. Bocsánat. Attilának szurkoltam. Ő a legjobb:)
2010. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Ha a megérdemlésről beszélünk, akkor nagyonis meg, hiszen nagyon sokat készült, fejlődött, sokoldalú volt,míg Attila csak ugyanazt mutatta újra és újra, ő unalmas volt.
2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=y6YoaNHjUWo&feature=related


Kérlek,kérlek aki azt mondta hogy Reni nem érdemli meg a győzelmet az nézze meg a fent belinkelt videót és utána írogasson bármit!

Köszönöm.

2010. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a 8 általános alatt nem tanítják,hogy ki roma,ki román és ki cigány:D

Tök m1,hogy milyen fajta, a CD-ken úgysem az a lényeg,hanem,hogy Kökénynek sokkal jobb a hangja.

2010. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy volt, melyikük nyeri, mind a ketten ragyogóak voltak. Roma: cigány, sokak szerint romániai (oláh) cigány. Ezektől kinyilik bicska a zsebemben, elegem van a bűnbandáikból. De Kökény Attila magyar roma, méghozzá nagyon tehetséges. Román: az megint más, mint ahogy az erdélyi magyar is. Reni erős S-sel beszél, ez ott szokásos. Tolvai Reni romániai (határontúli magyar)!
2010. dec. 18. 19:37
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
MAXIMÁLISAN MEGÉRDEMELTE. GRAT NEKI! JÓ HANGJA VAN ÉN SZERETEMHALLGATNI. ennyi.
2010. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
26/N, nagyon "érdekes" a stílusod, sajnállak komolyan..
2010. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
nem érdekes a stílusa, hanem IGAZA VAN!!!!
2010. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!