Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tolvai Renáta a Megasztár...

Tolvai Renáta a Megasztár győztese! Megérdemelten?

Figyelt kérdés
Ma este mindenesetre ő volt a jobb.
2010. dec. 17. 23:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%
Hát tudod én senkinek sem szurkoltam a Megasztárból, mert kb. egyik sem tetszett, már az előző sem volt jó. Teljesen mindegy volt ki nyer, de az utolsó 3 aki lett, Melinda, Attila, Reni, áhh egyik sem tetszett. Főleg Reninek a Poker face, meg az a rengeteg millió hamis hang...nem is néztem csak most, mert komolyan már egy zenétől semleges ember fülét is sértette néha.
2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
miért, volt megasztár? miről maradtam le?
2010. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
78%
Igen !!!!!!! :)
2010. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
Igen:)) Romaniabol szavaztam:P Nem tudtam tudtam biztosan hogy megeri 22 lejt elkolteni 4 smsre de megerte:) Hajra Reni:D Buszkek vagyunk rad!!!
2010. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Már meg ne haragudjatok, de ezerszer inkább Kökény Attila!!!!

Én minden adásban szavaztam rá, ma meg aztán...

Nem akarom fényezni,nekem Ö a kedvenc.....

Szép volt ATTILA!!!!!!!!!!

2010. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Román,most őket kell nyomatni...szégyen,hogy a tv2 megint bizonyított.;D

2010. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%

utálom. nagyképű. láttam élőben a mamut kettőben. testőrszerűséggel vonult, mint valami dáma. és a hangja is rohadt hamis. de rá más országból is szavaztak. ez van.

ATTILA(L)

egyébként szerintem Mester Tamásnak kellett volna nyernie! :D

2010. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Román?? Szerintem a románoknak román nevük van, és magyarul sem tudnak. Inkább erősen magyarnak tűnik, aki Románia területén lakik.

Amúgy szerintem megérdemelte, de Kökény Attiláról is ugyanez lett volna a véleményem.

2010. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%
Így van Mester Tamásnak kellett volna megnyerni. Szuper volt, az biztos! Reniről mit mondjak! Semmit!
2010. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
64%
aki írta, hogy a románokat kell nyomni... miért, az eddigi megasztárokba mennyi ROMA lett istenítve? akkor már százszor inkább legyen egy romániai MAGYAR... nem vagyok rasszista meg semmi, de azért ez már sok hogy mindenki így meg úgy szereti a romákat meg felvitték az országok már eléggé a sorsukat...
2010. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!