Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tolvai Renáta a Megasztár...

Tolvai Renáta a Megasztár győztese! Megérdemelten?

Figyelt kérdés
Ma este mindenesetre ő volt a jobb.
2010. dec. 17. 23:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
nyalni kell a románoknak,mert magyarország senkit sem érdekel,csak talán őket...
2010. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
A csajszinak ha csak a hangját hallom, jónak értékelem, de amikor meglátom. Hát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?
2010. dec. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi gyökeret b.zmeg.. aki itt románozik, vajon fogyatékos, hogy nem tud megkülönböztetni a románt, és egy Románia területére szorult magyart? 8 általános megvan? IQ-t inkább ne is firtassuk?

És ha én kiköltöznék Svédországba, onnantól svéd leszek? Vagy ha Ausztria hirtelen gyarmatosítaná Budapestet, én hirtelen osztrák leszek? Magyar nevem van, nem tudok németül, de az tökmindegy..

Nem vagyok nagymagyar, se jobbos, pláne nem rasszista, de az ostobaságtól falra mászom.

2010. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%

Reni félig román - félig magyar.

Az anyja nem is tud magyarul, vele mindig románul beszélnek, ezt még Reni mondta egyik nyilatkozatában, mikor kérdőre vonták, hogy miért van akcentusa?

Egyébként: bunda az egész, hogy ő nyert.

Ugyanolyan abszurdum, mint az, hogy a Faktort meg a Norbi bohóc nyeri meg.

2010. dec. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem,nem és nem! Akkor is inkább Attila kellett volna nyerjen. Megvallom egyiket sem szerettem, de Reni kifejezetten unszimpatikus volt első perctől. De persze ő lesz majd 2011 playboy nyuszija, Attilából nem csinálhattak volna azt. És elég szégyen,hogy Magyarországnak nincs egy jó hangja se, Romániából kellett ''idehurcolni''.
2010. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy ki nyert, egyiknek sem volt kiemelkedő hangja. Fogalmam sincs minek megasztárolnak, annyira felesleges műsor. Oké, ebből jön a pénz. Mert a sok buta magyar, és nem magyar (tök mindegy) sms-re költi a pénzt, és amíg jönnek az sms-ek, addig érdemes ilyen bohóckodást csinálni. Különben már megnyerte az a csaj, nem mindegy hogy megérdemelte-e? Ellene úgysem lehetett volna tenni.
2010. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy tehetségkutató, és nem nemzetiségi műsor, szóval ha jelentkezhetett, hát nyerhet is! Mindenkinek megvolt az esélye szavazni, az Attila-rajongók miért nem tették? Az a lány olyan sokat dolgozott, a c.gu meg elnyomott egy Jimmy-dalt, még jó, hogy nem ő nyert!

Egyébként meg, a Reni, ha csak félig is, de igazi magyar, ami mondjuk sokatokról talán nem mondható el..

2010. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
65%

Nekem úgy egészen szimpatikus volt Reni így az utóbbi időkben és Andrással is nagyon cukik..:)


Az elején még nem találta a stílusát sem.Beyoncé,Lady Gaga..őket akarta utánozni.

De mosanra már valahogyan megtalálta a saját stílusát és a hangja is rengeteget javult,és gyönyörű lett.


Megmondta a zsűri is,és velük nem igazán lehet vitatkozni mert szakemberek.Az oké hogy neked is van füled meg hallásod,de mégis csak bízzuk azokra az emberekre akik evvel foglalkoznak.


Nekem ennyi a véleményem.


Amúgy ahhoz képest hogy mindenki szidkolózik,mégis Ő kapta a legtöbb szavazatot,és Ő nyerte meg a Megsztárt..:)

Én végülis neki drukkoltam,eltudom képzelni hogy belőle igazi sztár lesz.Már a megjelenéséből,ahogyan mozog a szinpadon stb.stb.

Ja és LELEHETPOTOZNI.(Csak mert elmondtam a véleményemet?!:D)

2010. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
63%

NA EZT AZONNAL HAGYJÁTOK ABBA !!!


Hogy süllyedhet egy ország ennyire mélyre ? Ahelyett, hogy azt néznétek ami ez a műsor valóban az, egy ÉNEKverseny,ti a nemzetiséget tárgyaljátok. Szánalmasok vagytok,magyarok,bele sem gondoltok,hogy erdélyieknek, illetve minden magyarnak aki Romániában él mekkora kib*szás,hogy Romániában "bozgor"-nak nevezik őket,gúnyolódnak velük,magyar földön pedig románnak nevezik őket.


Hazátlanok és ez csak miattunk. Hogyha már annyira akarunk a nemzetiségről beszélni.

Nem elég,hogy egy országban kiállnak az emberek a magyarságukért? Nem elég,hogy magyar nyelven tanulnak,hogy magyar emberekkel ismerkednek és megőrzik a magyar viseletet is a legtöbben?

Mi kell még,hogy legyen ahoz,hogy ne viselkedjünk már ennyire parasztosan és belássuk,hogy TALÁN rossz helyre születtek,de ők maguk igenis méltó magyar emberek!


Talán ezt átkellett volna gondolni mielőtt elkezdenétek cigánymódra szavakkal dobálózni.

2010. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
64%
NAGYONNNNNNNNNNN NEEEEEEEEEM!!!!!!!! Nyávogjon otthon.... vagy eredjen Amerikába Bandival
2010. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!