Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ma este néztem a híradót az...

Ma este néztem a híradót az RTL Klubon és jól láttam, hogy Erős Antónia jobb melle lentebb van mint a bal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
te komolyan ezt figyeled??
2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért, te miért nézed a híradót?
2010. dec. 2. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Még ha nem is figyelné..

Nem láttam az adást, de én lány létemre szintén észreveszek ilyesmit, akkor is ha nem azt figyelem. Vannak dolgok, amit szemet szúrnak az embernek. (Kivéve, ha nem volt túl feltűnő, csak a kérdező nézegette túl alaposan :) )

2010. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én próbálok komolyodni, tájékozódni, de ha a hírek nem kötnek le mit csináljak? mondjuk gépeztem közben, de csak-csak odafigyelgetek.

köszönöm a megértést, egyszer összejöhetnénk egy mellnézegetős délutánra, majd én viszek tükröt. ;)

de komolyan.

2010. dec. 3. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor abba a szürke ruhában volt? én is figyeltem de én inkább úgy vettem ki, hogy az 1ik kisebb, mint a 2ik.

Szerintem csak a ruha tette :D:D:D

2010. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tom de szívesen megvizsgálnám manuálisan.
2013. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!