Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Shodeinde Dorka mai előadott...

Shodeinde Dorka mai előadott számának mi a címe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a nézők döntenek. A Dorka meg azért marad mindíg benn, mert akkor nem lenne a házban x-faktor bébi, és ez most az rtl-nek nagy reklám! Én egyébként a banyát szivattam volna meg, hogy a két mentoráltja párbajozzom, akkor visszavenne a nagyképűségéből végre. De nem merték bevállalni sajna. Látszik az egész műsoron, hogy olyan, mint egy színházi előadás, előre betanult szövegekkel.
2010. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy hallottatok, de Malek tegnap mondta, hogy azert nem akart valasztani, mert nem tudott a mult heten. Ugyanis szive szerint mindket parbajozot hazakuldte volna, egyiket sem akarta bent tartani. Ezert bizta a kozonsegszavazatokra.

En speciel egyutt erzek vele, nyugodtan mehetett volna haza Dorka is a mult heten.

2010. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"Malek tegnap mondta.."

szivem mindenki mondhat akármit, honnan tudod hogy igaz..?

2010. nov. 14. 13:55
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, ha ez ennyire a színházra megy (márpedig arra sajnos), akkor várható lesz egy jó kis "dráma", ami a Vastag tesók párbaja lesz.:( (ezt szerintem nem fogják kihagyni) Bocs az offért.
2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem a kerdesedre valaszolok.

Megkerlek, hogy amig en nem hivlak ugy, hogy "Kishaver", vagy "Ocsipok", vagy "mezesbodonom", addig ne szivemezz nekem ismeretlenul.

Pontositok: amennyiben 60-70 ev kozott vagy es kozvetlen felmenom, vagy epp 50 eves es a ferjem, akkor nyugodtan szolits szivemnek, ha nem, akkor valts stilust velem szemben, kerlek.

(Mellesleg anonim kozossegben egyebkent is maximum a tegezes megengedett, a becezgetes mar nem igaz, mert lehet, hogy epp egy baratod anyjat szivemezed le legkozelebb.)

Speciel meg azert tudom elhinni, mert ha en lettem volna a helyeben mult heten, akkor en is igy ereztem volna. Kezenfogva kuldtem volna haza a ket kiesojeloltet, ha ez igy nem megy, akkor teljesen mindegy, hogy melyik tavozik. Olyan ez, mint amikor ket fajta etel kozul kell valasztani, de egyiket sem szeretem, igy inkabb nem valasztok semmit.

2010. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Meg ne mondd már, hogy mit csinálhatok és mit nem..:) Jó?

Amúgy meg ha a barátnőm anyját fogom leszivezni mikor derül ki?!-.-


Az utolsó résznél igazad van...

2010. nov. 14. 19:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Neveletlen kolyok vagy. Ha nem tudsz tisztelettel, diplomatikusan kommunikalni, akkor kiirhatnad a kerdes ala kommentbe, hogy ne varjanak a valaszolok tul sokat.

Nincs tobb komment. Tovabbi minden jot kivanok es sok-sok tudas, tapasztalat szerzest!

2010. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"diplomatikusan kommunikálni.."

El ne várd már... Biztos vagyok benne, hogy te mikor megszülettél, diplomatikusan kommunikáltál, stb..


Köszönöm!

2010. nov. 15. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!