Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én nem tartom jónak...

Csak én nem tartom jónak Király L. Norbit?

Figyelt kérdés
emberileg szimpatikus, de amit a színpadon csinál, az valamiért nekem nem jön be. nem is tartom rossznak feltétlenül, de sokan írják, h neki kéne megnyerni, de szerintem nem ő érdemelné meg.
2010. nov. 8. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem a rekedtes stílusával van a baj, hanem azzal amikor nem énekel csak ordít, mert a magas hangokat csak ordítja, így aztán lehet bármilyen jó előadó, akkor se fog tetszeni amit csinál, mert zavaró ahogy olykor visítozik.
2010. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
egy nagy szar szerintem:) shodeinde dorka meg a többi kiesőből is néhány sokkal jobban megérdemelné ezt a helyezést.
2010. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még az elején leírtam, hogy egy szórakoztató valaki, aki hangulatot tud teremteni, de győztesnek nem gondolnám. Nála többen vannak, akik ének-zeneileg sokkal képzettebbek, bármelyik stílus kategóriában megállják a helyüket, szép, tiszta hangjuk van. Egyébként azt hittem, hogy Norbi előbb fog kiesni, és lám a mai nap sem került a párbajozók közé. Két olyan tehetséges versenyzőből kellett választani, akik jóval magasabb szinten vannak, mint Norbi. Sajnáltam mind a kettőt, hogy ilyen helyzetbe kerültek, Norbi, ha már előbb kiesett volna akkor is nyertesnek érezheti magát, hiszen a showbizniszben meg van a helye, de azért egy X-faktornak ennél többet kell nyújtania. De ez csak az én véleményem.
2010. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenki jobb a Norbinál!

A tehetségek miatta, a süket közönség, és a "Keresztespók" miatt estek ki.

2010. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!