Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én nem tartom jónak...

Csak én nem tartom jónak Király L. Norbit?

Figyelt kérdés
emberileg szimpatikus, de amit a színpadon csinál, az valamiért nekem nem jön be. nem is tartom rossznak feltétlenül, de sokan írják, h neki kéne megnyerni, de szerintem nem ő érdemelné meg.
2010. nov. 8. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sikítani nagyon jól tud, de szombaton, mikor közösen adtak elő egy dalt akkor Norbit kifejezetten hamisnak találtam. Amúgy emberileg nekem is szimpatikus. :)
2010. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokban egyetértek veled, nekem is szimpatikus, nem is rossz, de, hogy ő legyen nyertes, azt már nem gondolom. Egyébként showman alkat a srác, ezt a zsüri (Geszi) is mondta. Az biztos, hogy akár dobogós lesz, akár nem, karriert fog csinálni. Kellenek és elkelnek a szórakoztatóiparban az ilyen típusok. Jó hangja volt pl. a Tabáninak meg is nyerte, mégis többet foglalkoznak a Fekete Dáviddal, vagy a Lakatos(?)vkivel, aki most éppen egy luxushajón kapott állást. És tudjuk, hogy az jól fizet, nem is beszélve arról, hogy a vendégek között lehet valaki, aki tovább egyengeti útját USA felé és akkor még nagyobb sikereket érhet el. De sok olyan tehetségkutató volt, ahol a nyertes kevésbé lett sikeres, a többi versenytárssal szemben. Nekem is van favoritom, de elképzelhető, hogy nem őt fogják kihozni győztesnek.
2010. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek minden előttem íróval és a kérdezővel is. Erős túlzásnak érzem, hogy sokak szerint mennyire jó a hangja. Szerintem inkább ahhoz ért, hogyan kell showt csinálni. A közös dalban nem csak hamis volt, de még hangja sem volt, csak eldörmögte a szöveget.
2010. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, tényleg jól tudja fokozni a hangulatot, meg szimpatikus ember, de most csak ezért szerintem ne ő nyerje meg. de szerintem is be fog futni, és végülis ez lényeg, csak sztem igazságtalan lenne, ha ő nyerne.
2010. nov. 8. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem se szimpatikus, kifejezetten irrtál az "éneklése" (én nem nevezném annak, hogy kb csak üvölt, bocs a rajongóktól)

Másik, hogy ne azért nyerjen valaki, mert hű de jó arc meg mekkora sómen, hanem mert tehetséges. Persze a magyar médiától ilyet elvárni kár is.

2010. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig mondom, hogy nem énekel, hanem ordít, de olyankor le vagyok ugatva, hogy igenis jó hangja van, meg külföldön is vannak rekedtes énekesek, ami igaz, de Norbinál nem a rekedtséggel van a baj, hanem, hogy nem énekel, csak ordít.
2010. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja utolsó, akkor egyet értünk, meg annyit még hozzátennék, hogy a sok hülye kiscsaj már el van tőle ájulva, de a 98%-uk le se sz.arnák, ha az utcán megszólítaná őket, ebben biztos vagyok. Csak azért van ez a nagy felhajtás, mert szerepel az x-faktorban...
2010. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert ez nekem is eszembe jutott. Egy csaj itt írta, hogy Nikolas milyen szar, semmi hangja és milyen ronda, aztán pedig írta, hogy Norbi fan és vele szívesebben járna. Ilyenkor ha valaki ismert lesz, akkor minden hüly.e pics.a rácuppan, amúgy meg le se szarn.á. Még az x elején olvastam egyszer, hogy Norbi nyilatkozta, hogy mennyire félt attól, hogy majd olyan kommentek lesznek a youtubeos videója alatt, hogy mekkora füle van, milyenek a fogai, és milyen csúnya, aztán meglepődött, hogy senki meg se említette. Pedig eddig mindig csak ezt kapta meg. Amúgy tök jópofa srác, még szimpatikus is, de remélem nem ő nyer, mert a hangja alapján még műsorba se kellett volna kerülnie. Ha belegondolunk, hogy milyen hangokat küldött haza Ildi, csak azért mert Norbi egyéniség, és ilyen még nincs nálunk. Még Ádok Zoli is mondta neki, hogy ez a srác nem rendelkezik nagy énekhanggal, aztán Ildi magyarázta, hogy de jó showman.
2010. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem tartom jónak. Valahogy számomra nem éneklés amit csinál és nem énekhang az övé. Amúgy szimpatikusnak találom.
2010. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem azt, amit a Norbi csinál. Nemcsak a hangja tetszik (nekem bejön ez a rekedtes stílus), hanem az előadásmódja is.


És azt még a műsor elején megmondták, hogy e nem konkrét énekverseny (aki az év hangja akar lenni, az menjen a Megasztárba), hanem itt egyszerre nézik a hangot, az előadásmódot, a kisugárzást, az eladhatóságot -> amit nemes egyszerűséggel "x-faktorként" definiálnak.


Na ez az, ami a Norbiban megvan.

2010. nov. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!