Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell bent tartani a...

Miért kell bent tartani a Megasztárban a kis Patai Annát? Szerintetek is már el van döntve, hogy ki fogja megnyerni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már eleve mikor az adams comedyvel álltak a zsűri előtt, akkor ki kellett volna esnie! nem tudom, mit szeretnek benne annyian, mikor tegnap is dögunalom volt, amit csinált!
2010. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem érdekel hogy gyerek, nem az számít.Nekem igenis tetszik amit csinál, pedig már nem vagyok csitri rajongó.


Szóval én szoktam rá szavazni:D

2010. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát az Adam's comedy-nél százszor jobb a kislány.
2010. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Inkább úgy fogalmaznék, hogy várható, hogy ki fog nyerni. Látszik, kiket szeret a zsűri, lehet tudni, kiket lehet megfelelő körítéssel eladni majd, ki lesz egyslágeres "sztááár", és ki az, akinek legyen bármilyen jó is a hangja, azért csak a főzőcsatornán végzi majd, vagy a Blikk címlapján a sohasem látott apját hiányolva.

Azon mondjuk nem lepődnék meg, ha úgy válogatta volna be a zsűri a döntősöket, hogy minél több típus legyen, minél szélesebb réteget lehessen megszólítani, nekik kedvezni. Tóth Lucy óta tudjuk, a közönségnek bejönnek a kislányok. Varga Feri óta tudjuk, a közönség kedveli a mackósabb, romantikus apukákat. Király Viktor óta tudjuk, a közönség kedveli az Amerikából hazaszakadt, enyhe akcentussal beszélő srácokat. Rúzsa Magdi óta, hogy kedvelik a határon túli magyarokat. A sablon kedvéért beválogatják őket, aztán rajtuk múlik, mit hoznak ki a lehetőségükből.

Szerintem Szíj Melindának gyönyörű a hangja, de nem sztáralkat. Amolyan Csináljuk a Fesztivált-os, ha értitek, mire gondolok :). Giorgonak meg tök jó hangja van, és én őszintén meg fogom gyászolni, ha kiesik, mert ez is borítékolható.

Aminek szerintem jó esélye van, az a Kállay vs. Tolvai összecsapás, aminek már csak a jelenlegi sajtóállás mellett is fix, hogy nagy visszhangja lenne. Én meg Lakatos Yvette-nek szurkolok :)

2010. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy szimpatikus gyerek, Tóth lüszitől például hánytam, annnyira el volt magától szállva. Lüszike egy kis akarnok erőszakos majom volt, szerintem Anna meg tök szerethető, és nagyon jó hangja van. lehet hogy egy kicsit unalmas ahogy előad, de aki jobban tudja, próbálja meg. bár tény h jobb lenne egy junior megasztárt csinálni és akkor nem cikiznék a kisgyerekeket, mert ott mindenki egyenő esélyekkel indul. mellesleg az a tv 2 hibája h nem korhatáros a megasztár, pedig annak kéne lennie. félő hogy Anna el fog tűnni a süllyesztőben, pl már Lüszi sincs sehol. van még idejük bőven. nem nagyon lehet Annát a felnőttekhez hasonlítani, de önmagához képest nagyon tehetséges gyerek.
2010. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Anna nagyon tehetséges és aranyos kislány, csak még túl fiatal a felnőttek versenyéhez..Tudom, tudom nem korhatáros a műsor, de szerintem mégiscsak kéne az a korhatár, mert nem igazságos hogy gyerekeket versenyeztetnek felnőttekkel. Szóval szerintem félig-meddig igazságos hogy Anna esett ki, de nekem semmi bajom sincs vele, őstehetség és nagyon szimpatikus kislány. Ja és természetesen Kállay Saunders András fogja megnyerni, ez a zsűri viselkedéséből kivehető..
2010. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!