Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell bent tartani a...

Miért kell bent tartani a Megasztárban a kis Patai Annát? Szerintetek is már el van döntve, hogy ki fogja megnyerni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Naná hogy el van döntve mint minden ilyen műsor(reality) :S
2010. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Persze, hogy el van döntve. Csal még a legkülönbözőbb személyiségeket tartják bent. Nem értem miért kellett eltörölni a korhatárt, ez a kisgyerek elég szánalmas.
2010. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem még a múlt héten ki kellett volna ejteni, egy kisgyereket nem lehet összehasonlítani egy felnőttel... De szerintem nincs eldöntve előre. Nem az a céljuk hogy azok maradjanak benn, aki miatt szívesen nézik a műsort, és esetleg szavaznak is?
2010. okt. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én neki nagyon drukkolok!!

Sztem az egyik legkiegyensúlyozottabb legőszintébb leglelkesebb versenyző!!


Én nagyon szeretem!!!

Pedig 22/L vagyok, és nem is annyira szeretem a gyerekeket..

Szóval nem kismama vagyok,vagy ilyesmi..Mert azt gonddolhatnánk, hogy csak bizonyos célcsoportok szavaznak rá..


Szóval hajrá Anna!!!:d

2010. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

*gondolhatnánk


Ja és vannak nála ezerszer bénább versenyzők

pl a tegnap kieső Bence vagy Giorgio..Vagy akár Szeleczki Dávid..


előző voltam

2010. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dehogy van eldöntve, honnan szedik ezt a baromságot? Nem az a céljuk, hogy szeressék az emberek a műsort és nézzék? Akkor miért ejtenék ki azokat, akiket a közönség szeret? Gondolkozzatok már, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártotok!
2010. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyetek ennyire naivak az összes reality előre meg van rendezve. Attól hogy valakinek kiesik a kedvence még továbbra is nézni fogja a műsort. Persze van olyan aki nem de a legtöbben igenis továbbra is nézik. Én tippem szerint vagy András fog nyerni(örülnék neki mert imádom, mivel jó pasi, jó a hangja és ELADHATÓÓÓÓ) vagy Melinda fog (nem örülnék mert már rosszul vagyok a hangjától, nem tetszik, de annyira kis nyomi és elesett mint anno a Tabáni volt)
2010. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Énn is nagyon szeretem Annát de ne hasonlitjuk Kökény Attilához Meg a Szíj Melindához meg a többihez..
2010. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is tehetséges, aranyos kislány, csak mint már írták előttem, nem lehet egy gyereket egy felnőtthöz hasonlítani!

Biztosan el van döntve, hogy kivel nyeretik meg a versenyt, de a Melindának is jó a hangja, de olyan kis elesett, nekem nem szimpatikus, hiába van jó hangja! Így vagyok még Giorgióval, Kállay-Saunders Andrással is!

Remélem Kökény Attila nyeri meg, ő jó előadó és szimpatikus is!

2010. okt. 30. 12:43
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Én is Kökény Attilának szurkolok, de Andreast is néztem volna még pár hétig, kár hogy az elején kiejtették.

Én Szíj Melindától rosszul vagyok, nem a hangjától, hanem állandóan fesztiválozik.Annácska ügyes, de még gyerek.

Giorgioval meg nem tudom, mi baja mindenkinek, szerintem tök jó hangja van.

2010. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!