Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek drukkolsz a Megasztár5-b...

Kinek drukkolsz a Megasztár5-ből? És kit küldenél haza?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gusztos Bencét küldeném haza. És sok mindenkinek drukkolok, legjobban Szíj Melindának, de mellette még van néhány tehetség akik megérdemelnék a győzelmet.
2010. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudok dönteni a legjobbakról:

Kökény, Tolvaj és Giorgio


Bármelyik nyer, biztos, hogy a műsor után és képes lesz bizonyítani nekünk.

2010. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%

Renátának drukkolok!!!!

Szíj Melinda meg menjen haza!!!Nem való neki ez a sztárvilág....

2010. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Kökény szerintem is nagyon tehetséges és nagyon jó hangja van, semmiképpen nem látnám szívesen a kiesők között, de egy valami van ami nagyon zavar benne: hogy azt a fene jó hangját úgy használja mint egy közönséges tánc-dal énekes. Akármit énekel az olyan mintha valami mulatós zene lenne... Remélem ezen majd változtat.
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Bencének és Andrásnak drukkolok.

Igazából talán csak Annácskát küldeném haza de csak azért mert annyira fiatal és még nem itt kéne lennie.

2010. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Renátát és Melindát hazaküldeném, És hajrá András :))
2010. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40%
Én Andrásnak és Annának szurkolok és menjen haza melinda és Giorgio. Azért mert még fiatal anna nem kell hazaküldeni mivel ha egyszer meghalggatnátok ugy őt hogy nem tudátok hogy ő énekel rá se ismernétek hogy ezt nem felnött énekli. Szerintem ő az eggyik legjobb Andris mellet.! (Y)
2010. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Bence már kiesett. Most Annát küldeném haza, de nem azért mert nem neki való (bár tényleg nem neki való). Borzasztó tehetségesnek tartom és sokra viszi majd még az életben, de látszik, hogy fárad el a műsor alatt és adásról-adásra egyre gyengébb.

2010. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!