Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Geszti szakmai...

Szerintetek Geszti szakmai szempontok alapján döntött? Mert én és a fél lépcsőház kiakadt rajta. Muri Enikő csodás, Domokos Fanni meg borzalom.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányoknál volt a legnehezebb dönteni, kár hogy az volt a szabály, hogy csak 3at juttathatnak tovább. A többi csapatban nagyjából én is őket juttattam volna be, de a lányoknál nem tudtam volna dönteni.
2010. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nagyonis tudta Geszti, hogy miért így döntött. Veca igazi sztáralkat, csodálatos, Fanni igazi egyéniség, az anyukát meg szeretni fogják, mert anyuka.
2010. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Abban teljesen egyetértek,hogy nem a hang számított.pl.janicsák veca-apuci
2010. okt. 12. 13:43
 14/17 anonim válasza:
0%

Sziasztok!

Hát igen Domokos Fanninak szerintem szép hangja van!

De ez a Veca is csak az apja miatt jutott be szerintem nincs jó hangja és csak besírja magát!(én nem szeretem)

2010. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Emberek! a Geszti miota van a szakmában? Tudja mit csinál. Ma már a jo hang és a tehetség édes kevés, az egyéniség a döntö melette persze azért még a tehetség is kell (PL: Tabáni István rohadt jo hangja van de nem egy sztár egyéniség, nem vitte sokra)És Fanniban is meg látta a tinisztárt, mert az lehet belölle csak sokan nem szeretik a beszéd hangja miatt (sztem pont ettöl ilyen aranyos)Szombaton meg egyértelmüen nem neki kellett volna kiesnie....
2010. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó döntés volt Fannit betenni még úgyis, hogy már tudjuk, kiesett...Fanninak sokkal jobb az előadásmódja, úgy értem ő sokkal jobban él a színpadon mint pl Jennifer és ő egyéniség. Azért Jennifer is elfért volna a legjobb 3 csaj között Janicsák Veronika (vagy mi a tisztességes keresztneve) helyett.
2010. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ti nem vagytok normálisak.. Szirota Jennifer, Katica és Muri Enikő tizenhatszor jobbak, mint Fanni meg a Dorka, aki a párbajdalát leszámítva az összes dalában bűnhamis volt.

Geszti meg jött ezzel a dumával, hogy Fanni egy amerikai tinisztár , Dorka meg világsztár lesz. Hö-hö, pesze.. csak énekelni nem tudtak. Dorka meg azóta is bűnhamis.


Egyébknét az még külön gáz volt, hogy Dzseniferen, Katicán és Enikőn tavaly azt kifogásolták, hogy nem elég karizmatikusak és az első kirobbanó sikeüket nem tudták a későbbiekben überelni.


De Dorkán meg Fannin érdekes módon sose kérték számon, hogym irét nem lnekeltek egyszer se nagyot a válogatón, Dorkának semmi dogla nem volt ,csak beállni nagy hassal és ellalázni valamit, Fanninál szintén elég volt rgy-két ugrabugra meg egy tarka ruha, az bezzeg nem érdekelte őket, hogy énekelni nem nagyon tud.


Tiszta gáz volt tavaly az X,kidobták a 3 legjobb hangot, akik bennel ehettek volna az első 5-ben is.


Dorka soha nem jutott volna be, ha nem terhes és nem a pénzes Hitgyüliből jön, és Fanni se, ha nem öltözik papagájnak.



Gondolom, idén is gáz lesz a válogató és majd mondvacsinált okokkal kidobják a legjobb hangokat és beviszik azokat, akik köré mesét lehet építeni.


Szirota Jennifert pedig lehet unalmasnak tartani (szerintem nem volt az, és ennyi erővel pl. a Dorka előadása is halál uncsi volt, csak épp nem kérték rajta számon ,mert terhes volt) , de Rúzsa Magdi óta a legnagyobb tehetség (őstehetség), aki tehetségkutatón megjelent.



Egyébknét meg szerintem a mentoroknak pont nem az lenne a feladata , hogy megtanítsanak vaalkit énekelni ( Dorka, Fanni - Dorka gyakorlatilag a műsorban kezdett el tanulnu énekelni) , hanem hogy a tezhetségeseket kiemelje és ha szükséges, imidzset építsen nekik, felkészítse őket a szereplésre..stb.

2011. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!