Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Geszti szakmai...

Szerintetek Geszti szakmai szempontok alapján döntött? Mert én és a fél lépcsőház kiakadt rajta. Muri Enikő csodás, Domokos Fanni meg borzalom.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 11:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Egyetértek. Sejtelmem sincs, mi vezérelte Gesztit, amikor ezt az elképesztő döntést hozta.
2010. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem jó döntés volt, mert Fanninak nagyon egyedi hangja van, iazi egyéniség is egyben...Igaz stílusa nem jön be, de hát miért kéne mindenkinek ugyanolyannak lennie?! :)Szerintem aranyos!

Enikőnek is nagyon nagyon jó hangja van, de nem annyira különleges, mint Fannié!

2010. okt. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Enikőnél talán nem, de Dzsenifernél jobb Fanni sokkal, szerintem, aranyos stílusos, egy igazi egyéniség. Dzsenike egy nulla, annyi hogy szép hangja van, de azonkívül semmi.

Nálam Veca, Enikő, Fanni lenne a sorrend.

2010. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Dzsenifernek nagyon szép hangja van, de unalmas.... Semmi kisugárzása nincs, és ez egy színpadi műfaj.

Fannika elég érdekesen beszél, ez tény, na de ha elkezd énekelni, akkor oda kell figyelni rá.

Én inkább ezt a sótlan Janicsák lányt hagytam volna ki a szórásból, és a kismamát, akinek most nem pont a karrierjével kellene elsősorban foglalkoznia.

2010. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Fanni érdekes, különleges, és vagy egy jellegzetes hangszíne, amiről fel lehet ismerni, ha énekel. A kismamának csodás hangja van, de mi lesz, ha félúton megszül? Nem mondom, hogy kár volt továbbjutnia, csak hogy tudja folytatni?

A Janicsák lány meg 1 a 12-ből. Tipikus tucatlány, tucathanggal, én már azt sem értettem, hogyan jutott el idáig. A Enikőnek inkább ott lenne a helye.

Vannak még számomra érthetetlen dolgok, nem csak Geszti 1-2 döntésével nem értek egyet, és a Nyári lányokat sem tartom annyira szupernek, Miklós mégis őket viszi tovább. Abban bízom, hogy a végén a nézők szavazata fog dönteni.

2010. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra még mindig felfoghatatlan Geszti döntése... a 6lányból a 3 (véleményem szerint) legtehetségesebbet ejtetti ki... Nem is értem hogy NÉMETH KATICA ill. SZIROTA DZSENNIFER hogy a viharba nem jutott be... mikor meghallottma őket, akkor már 'tudtam' hogy na íme az X Faktor 2 döntőse... Erre tegnap ledöbbentem...felfoghatatlan... nem is értem... Persze Fanninak Vecának és Dórinak is nagyon jó hangja van, de valljuk be a 3kiesettből, 2 simán veri őket... na mind1...remélem lesz egy közönségszavazás vagy valami h vkit bejuttathatunk :P
2010. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyen a forgatókönyv, senkit nem érdekel, hogy hogyan énekelnek... Észre kéne már venni.
2010. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

14:15 -ösnek: Shodeinde Dorkának már megszületett a kislánya.

A Veca meg protekcióval jutott be, az apja miatt.

2010. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kösz az infót a baba születéséről. Azt tudtam, hogy korábban lettek felvéve a leadott válogatások, mert nagyon jó idő volt. Akkor, ha most folytatódik élő adásban, már pár hónapos lesz a pici? Mert ezen még nem gondolkodtam, hogy mennyivel korábbi felvételek. Ha már 2-3 hónapos, akkor (nem állítom, hogy könnyű) de tud az élő adásra készülni. Nagyon szeretem a hangját, csak féltettem, hogy nem tudja összeegyeztetni az anyaságot az énekléssel. Azért így már egészen másképp fest a dolog.

Az agyamban még az volt, hogy kórház, szülőszoba, gyermekágy...

2010. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős lehet a baba, de azt hiszem talán a 9. hónapban volt már a Shodeinde Dorka, amikor a Mentorok házában voltak, szóval szerintem is kb 2-3 hónapos lehet.

Amúgy Lisa-nak hívják a kislányt.

2010. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!