Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflix/HBO - Ncore? Melyik jobb?

Netflix/HBO - Ncore? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 17:31
1 2 3
 21/30 Z ***** válasza:
85%

Csak egy csoki - csak egy másolat


Mindenki elvinne egy csokit és senki sem venne --> nem lenne pénze a gyártónak, nem gyárt több csokit

Mindenki torrentezik, senki sem fizet --> gyártónak nem lesz bevétele, nem gyárt több tartalmat

Ez ilyen egyszerű


Ja hogy egy milliárdos zsebét töltöd az előfizetéseddel? El kell hogy mondjam azok a milliárdosok abba fektetik a pénzüket, amiből bevétel van. Ha megveszel egy csokit, azzal sem annak a zsebét tömöd, aki leszedi a kakaóbabot a fáról.

De persze hiába magyarázok olyanoknak, akik sajnálnak párezer forintot kifizetni olyanért, amit ingyen is beszerezhet nem túl szép módon, viszont a 400ezres telefonját büszkén viseli.

De ezt off topic lenne kibeszélni és amúgy is értelmetlen interneten vitázni.

2022. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem sikerült a lényeget emgérteni: Letöltöd de ugy se vennéd meg, hát se így se ugy nem generálsz neki bevételt, ennyit erről.
2022. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

Drága #13

Abból a kérdésből melyiknek kéne lennem? Mert van ott kemény 3 válasz, amiből 1 a kérdező köszönömje.

Ez a kérdés nem arról szól, hogy mi lesz az Ncore-ral, tehát nem látom az összefüggést a két kérdés között.

Illetve mint írtam, életemben nem használtam Ncore-t, annyira nem tud érdekelni hogy mi lesz vele, hogy elmondani nem tudom.


De ha neked jó úgy, hogy "tudod hogy ki vagyok", akkor nekem is, ezen ne múljon :D

2022. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
12%
13# Erről ennyit: [link]
2022. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Na látom végigmész a régi kérdéseiden a linkkel, akkor valahol jo eséllyel lesz uj kérdés is ma...
2022. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 NTBS ***** válasza:
47%
Ncore.
2023. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
"Ncore-on" sokkal tovább vannak fel a filmek. Pl a freeguyt most fogják leszedni streamingről.
2023. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Most nézem hogy ez egy nagyom régi de kiemelt kérdés.


A kedvencem az volt mikor az HBO helyett egyszercsak az jelent meg a képernyőn hogy az a készülék nem támogatja az HBO-t. Nagyon nem régi készülék volt.

2023. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

24 Azért annyit hozzátennék, hogy a cikkek abba az irányba terelnek, hogy az összes streamingre nem érdemes előfizetni, hiszen drága lenne. Összeadódnak az árak. Viszont az ember képes saját magának kiválasztani 1 vagy 2 szolgáltatót


Most leírom a saját tapasztalatom. Van HBO GO-m bár alig nézem. Még az 1500-as havi díjjal fizettem elő és még annyi. AZ semmi. Egy gyros drágább. Skyshowtime szintén 1500 körül ugyanígy. Egy akció keretében fizettem elő. Vannak benne olyan jó sorozatok ami saját gyártású és máshol nincsen meg


A legjobb a Netfix. Iszonyat sok tartalom van és a régi filmek szerelmeseinek igényeit is kielégíti, ami számomra kiváló. Nagyon sok új és igazán érdekes filmek, sorozatok jönnek be. Az MI felajánlja a nekem érdekes tartalmakat azok alapján amiketr végig néztem és belikoltam. Így nem kell minden film után nyomoznom


Ezzel szemben az ncore : egy kategóriában több ezer film. Elkezdem lapozni. Egy film vagy százszor is fent van különböző minőségben, nyelveken. Jönnek a filmek és nem igazodok ki rajtuk. Sokszor nem írják le miről szól. Meg kell nyitni a port.hu-t hogy elolvassam. Több esetben nem az én igényeimnek megfelelő filmeket töltöttem le. Mert pl thriller vagy krimi a film típusa és inkább dráma volt tartalma szerint. Ez a netflixen nem fordul elő


Azoknak akik nem filmfanatikusok és nem követik nyomon, milyen gyártő milyen szereplő huzavona van és milyen film miről akar szólni azoknak a Netflix szerintem sokkal jobb

2023. okt. 22. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!