Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Netflix/HBO - Ncore? Melyik jobb?

Netflix/HBO - Ncore? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Netflix HBO
ncore
57 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Kockáknak az ncore biztos jobb
2022. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Na ebben hol is a logika hogy csak kocka használhat ncore ot?
2022. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésben sincs logika, mert nincs meghatározva hogy miben kellene jobbnak lenni. Ha egy ebookot keresek, egyik streaming platformon sem lesz fent, hiába vagyok befizetve. Akkor a torrent jobb? Ha seedkötelezettség nélkül és a premier legelső percében akarom 4k HDR-ben megnézni valamelyik hype sorozatot mielőtt tele lesz a net spoilerrel, akkor nyilván előnyösebb ha rögtön a forráshelyen nézem meg, és nem a napokat számolgatom hogy mikor jön a release. Akkor a streaming jobb? De ha nem akarok fizetni és várok pár napot, akkor nCore-on fent lesz ingyen. Akkor a torrent jobb?

Erre a kérdésben van egy feldobott eldöntendő kérdés, amire így nem lehet normálisan válaszolni vagy szavazni.

2022. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Átköltöztél ebbe a kategóriába, #napihiszti?
2022. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Filmek kategóriában van a kérdésem jelezném. Alig van fent értelmes ebook. Én scribidet olvasok.
2022. máj. 14. 20:18
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Én a streaminget általában jobbnak mondanám, de ilyen kivitelezésben, ahogy most van a dolog, inkább ncore.


Én minden kétely nélkül fizetnék pénzt azért, hogy bármikor megnézzek egy filmet vagy sorozatot amit akarok. Nekem a film/sorozat torrentezés idegesítő mert sok helyet foglal, seedelni kell, meg időbe telik hogy lejöjjön. (este 10-11kor nem dönthetek úgy hogy nézek valamit, mert csak az telik 1-2 órába hogy a film lejöjjön.)


Viszont így hogy szét van szórva minden ide-oda, így nem annyira jó a streaming. Még a netflix oké, meg talán a disney+-t is fizetném ha kijön, de kb ennyi. Most ha nekem modern családot van kedvem nézni esténként, akkor megint 5000 havonta a hulu miatt, pedig mást nem igazán néznék rajta. Akkor inkább letöltöm ami érdekel és nézem úgy.


Filmek szempontjából meg csak azért Ncore inkább, mert van olyan film ami nincs fent 4k-ban netflixen pedig létezik úgy is. HBO-n még a trónok harca se 4k, pedig az is fel lett már javítva.

2022. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
6# [link]
2022. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Modern család fent van HBO Max-on is.
2022. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Azt döntsd el h fizetni akarsz-e azért amit nézel, vagy ingyen hozzájutni. Előző esetben fizess elő Netflix/HBOra, utóbbi esetben ncore.
2022. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%

Mi alapján jobb?

Nekem 8 sorozatomat kaszált a Netflix, a legtöbbet indok nélkül, tőlem egy fillért nem fognak többet kapni. Ha valami olyan van a Netflixen, akkor torrent (de nem ncore, mert a visszatöltéssel más oldalon is bajaim voltak + semmi nem szükséges magyarul, szóval angol oldalak közül válogathatok).

Viszont HBO MAX-om már van, és Disney+-om is lesz, amint bejönnek Mo-ra, mert ott is nagyon sok mindent nézek.

Ezek azért, mert sokkal egyszerűbb a honlapon csak elindítani és nézni, mint várni a letöltéssel, helyet csinálni a gépemen, stb. Az, amit elköltök erre havidíjra, annak a sokszorosát simán elköltöm hülyeségekre is, ha nagyon spórolni akarok, akkor hamarabb nézek szét az egyéb kiadásaim között, mert ha onnan visszafogom magam többet spórolok, mint ezeknek a havidíja...

2022. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!