Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek (fúúj)...

Mi a véleményetek (fúúj) Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés

Annyira irritál az a képe, a dumája, és az egész ember.

Állítólag a hétköznapi életben egy nagyon bunkó srác.

Erre itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=2ewL4W5gQ40&feature=related


2010. aug. 29. 01:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A te dolgod.

Többen vagyunk mi anti Balázs pártiak.

Azt is megértem ha valaki bírja, magánügye.

De én akkor se fogom sohasem bírni a kis nyomoronc genyát.

2010. szept. 9. 18:19
 12/13 shygirl123 válasza:
Kedves kérdező! Oké hogy nem bírod, de miért kell itt szidni? Ízlések és pofonok, mindenki mást szeret. Te nem csíped,oké, de attól még nem kell itt mindennek elmondani sem őt sem mást. Az a videó, amit linkeltél ősrégi, pályafutása kezdetén készültek és azóta többször bocsánatot kért miattuk. Egy fiatal srác volt, aki még nem tanulta meg hogy másoknak is vannak érzései, de azóta felnőtt, érett normális fickó lett belőle. Egyébként meg valószínűleg azért rakják be egyre több műsorba mert szeretik az emberek.. bár lassan a csapból is ő folyik.
2010. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Pont ez az.

De...igazából rég tettem fel a kérdést,és már nem foglalkozom olyan dolgokkal/emberekkel,amiket/akiket nem szeretek.Már nem érdekel Balázs.

2010. dec. 2. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!