Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek (fúúj)...

Mi a véleményetek (fúúj) Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés

Annyira irritál az a képe, a dumája, és az egész ember.

Állítólag a hétköznapi életben egy nagyon bunkó srác.

Erre itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=2ewL4W5gQ40&feature=related


2010. aug. 29. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, utálom a szőkés fejét is és az öblös hangját a Morning show-ban.
2010. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De azok a felvételek mikor készültek???? :D Nézd meg, tök fiatal, gondolom pálya kezdetén van... Azóta sokkal normálisabb lett, én bírom :)
2010. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászoló!

Ja igen!

Sajnos ezért tartunk itt!

A magyarok vevők az ilyen bunkó,retardált "sztárokra".

Mindegy h mikor készült, akkor is egy nagy paraszt volt!

Megsérteni egy ember méltóságát.

Őt is lehetne piszkálni h meleg, mert egy ismerősöm állítólag azt hallotta hogy titokba jár meleg szórakozó helyekre meg ilyesmi,meghogy az h csaja van csak a média tökéletes átverése.Hát...nem tom igaz-e, de nézzen már magába!Őt is lehetne ezekkkel cseszegetni.

2010. aug. 29. 10:38
 4/13 anonim ***** válasza:
nem mintha imádnám Balázst,de neked akkor ki szimpi a műsorvezetők közül megkérdezhetem?Mert lehet akit te kedvelsz ugyanilyen bunkó csak nem készült róla felvétel.
2010. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igaz a Mónika se sokkal jobb!

Ezt én alá is írom!Hisztis egy bige!

De Balázs annyira megjátsza magát emberek!

Tény h ért hozzá h hogyan adja el magát a médiának, na de azért vannak határok, amiket illik betartani.Bár Balázsnak szerintem ott lenne a helye egy-két Tudni illik mi illik órán.

Kit kedvelek?

Megmondom!

Én például nagyon szeretem Pokorny Liát(Beugró) !Kedves szimpatikus, jó fej csaj!

2010. aug. 29. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:

10:13-as vok.

Azok a felvételek engem is kiakasztottak, de már nem ilyen. Az meg nevetséges, és utálom az olyanokat, h: "egyik ismerősöm állítólag azt hallotta, hogy..." így születnek a pletykák, az álhírek :D

és ha am meleg helyekre kár (amit kétlek), akkor kinek mi köze hozzá??? Magánszemély, basszus... Egy ember. Azt csinál amit akar...


Abszolút nem vok "rajongója", vagy ilyesmi, de pl. ahogyan a kész átverést vezette, azt nagyon szerettem, tőle jobb műsorvezető ott nem is volt. Meg az x-faktorban is elég jó :D Én örülök, h ő a műsorvezető.

Egyébként meg tényleg nem érdekel ez az ember :D Az meg főleg nem, h miket csinált takonykorában, meg hova jár, magánélete sem izgat :D

2010. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy nagyképű, öntelt $eggfej.
2010. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nah végre valaki hasonló véleménnyel mint én :)
2010. aug. 29. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:

én sem bírom, de ezen a felvételen még tök fiatal. Van az már 10 éves videó. Amúgy a mai napig ilyenek a srácok többsége, mint ebben a korban Balázs. Az ilyet meg hagyjuk már, hogy az ismerősöm hallotta hogy...

Attól függetlenül, hogy nem bírom és pl. a show műsorát is utáltam, azért nem rossz műsorvezető. Direkt az olyan műsorokat kapja, ahol lehet hülyülni. A széfet egész jól vezeti. Vannak ott is beszólásai, de nem az a tipikus bunkó, sértő stílussal, hanem olyan vicces, kedves stílusban. Ámen :D

2010. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor még mindig 100x a Balázs. Én csípem a humorát.
2010. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!