Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vajon kik szavaznak Fekete...

Vajon kik szavaznak Fekete Dávidra, a tinilányok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 13:04
 1/10 anonim válasza:
67%
Családtgok,hozzátartozók,dávid haverjai ismerősei és közönségből meg inkább tinilányok :) szerintem..:)
2008. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok tinilány (mondjuk nem is szavazok, mert nincs miből) de ha tehetném, én is nyomatnám rá a szavazatokat, és nem a szép szeme, hanem a jó hangja miatt... Viktor rettentően erőltetett! Jutott volna a Krisztián tovább!
2008. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végül is kinek a pap,kinek a papné,csak elgondolkodtatott,hogy honnan a fenéből szedett annyival több szavazatot,mint a másik két versenyző.A tehetségére nem fognám,mert szerintem nincs olyan jó mint az előző döntősök.
2008. dec. 8. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Senki. Vagyis nem az számít, hogy kire szavaznak, hanem az, hogy emelt díjas számon forgalmat csináljanak. Tavaly volt is ebból balhé, hogy már megvolt a sorrend. Valehogy kiszivárgott, hogy bunda az egész. És itt is megvan a sorrend, ez mind reklám és agymosás. Ettől függetlenül szeretem a zenét és nézem. :-)
2008. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat,Dávid szimpatizánsai jól leszavaztak benneteket.:(
2008. dec. 9. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:

elég nagy divat mostanában a musical meg az operettszínház "sztár"-jai, szóval azok szavaznak Dávidra, akik az ilyeneket sztárolják


amúgy én ismerem a Dávidot, jóarc meg ügyes gyerek, de azért még van mit fejlődnije :)

2008. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy én egy fillért se költök erre a műsorra... elvből :) nem a tehetségeket keresik, de ez már kiderült rég...
2008. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A naivak és a balekok, akik egy csomó pénzt kidobnak az ablakon, mert azt hiszik, bármit is számít az sms-szavazatuk... /Az egész egy jóelőre megírt forgatókönyv szerint zajlik/.
2008. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én ismerem az életkörülményét..és elég jó családból származik... ott volt pénz az sms-ekre..
2009. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nyálas kis homi
2010. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!