Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új X-faktoros mikrofondobálásról, illetve Loca Panteráról?

Figyelt kérdés
Az új "Mirjam". Gyanús, hogy ismét dobálta valaki a mikrofont? Megrendezett, vagy ismét előfordult?

2019. okt. 22. 21:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
94%
Szerintem megrendezett...., ezen a nőn látszik is, hogy már túljátssza a szerepét. Miriam jobb színésznő volt..., az sem véletlen szerintem, hogy Miriam annó ,,egészen véletlenül” nem találta el Gigit a mikrofonnal és érdekes az is, hogy a biztonságiak nem léptek közbe.
2019. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mirjam hozzá képest egy angyal. 😆 Ő szimplán csak hiszékeny és túlérzékeny volt, addig ez a nő agresszív is.

Láttam Mirjam fiatal kori videóit. Filozófiát tanult, tök intelligensen kommunikált... valószínűleg jóval később csavarodott be és gyötörte meg az élet, ez látszik.

Viszont Loca Panterából csak úgy sugárzik a sötétség. Míg Mirjamnál csak ByeAlex és Gáspár Laci monológjainak spiráljában törött el a mécses, az új bajnokunk már attól az egy mondattól eldobta az agyát, hogy Bogi annyit mondott neki, hogy “Ez nagyon ízléstelen volt”, - holott ezzel kvázi a hangadására és a produkciójára még nem mondott semmi negatívat, de ő még azzal sem tisztelte meg a zsűrit, hogy végighallgatta volna őket.

Futószalagon gyártott unintelligens “csáje”.

Ha jól tudom, a “nagy előadóművész” hivatás mellett prostituáltként is dolgozik (a férje mellett).

Sajnálom azokat az ezen etnikumba tartozó intelligens, tanult, jó erkölcsű nőket, akiket az ilyen két lábon járó sztereotíp karakterek miatt diszkriminálnak.

2019. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Dzseni-masszőz néven hirdeti magát és a férje is tudja.
2019. okt. 26. 16:10
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
És? Ő legalább nem mások megalázásával produkálja a nézettséget.
2019. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2019. okt. 26. 22:51
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
prostituált... szégyen!
2019. okt. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!