Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Vayna Tímea...

Szunyo37 kérdése:

Szerintetek Vayna Tímea megnyilvánulása LL Junior fiának balesete körülményeiről, mennyire botrányos?

Figyelt kérdés

Szerinte az édesanya Csilla a hibás.

Énszerintem senkinek nincs joga más felett pálcát törni, főleg Vaynánénak. Felháborítónak, és undorítónak tartom a nyilatkozatát.Legszívesebben elzavarnám az országból ezt a nőszemélyt.


2019. szept. 9. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Errol most hallok. De sztem is csunya dolog. Akar hibas, akar nem, nem szandekos volt es eppen eleg lesz ezt feldolgoznia, miert kell még bantani is?
2019. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csilla nem érdemli meg, hogy bárki is bántsa. Szerintem egy lelki ismeretes anya.
2019. szept. 9. 11:34
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Timike úgy komplett botrányos.
2019. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attól a nőtől kinyílik a bicska a zsebembe.
2019. szept. 9. 11:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vajna a neve, az ipszilon az "Andy"-ben volt. Ha nem is hibás az anya, de ő felelős a gyerekéért, bármi történik vele. Ha nem a sofőr volt a hibás, akkor mégis csak az anya volt gondatlan, mert például a zebrán átkelésnél nem fogta a gyerek kezét.
2019. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mindettől függetlenül senkinek nincs joga felette pálcát törni. Elég nagy tragédia, hogy elvesztette a gyermekét.
2019. szept. 9. 11:40
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
Én azt tudom, hogy engem soha nem ütött el autó. Pedig az én gyerekkoromban is voltak autók, sétáltunk anyukámmal, stb. Mindenki vonja le a következtetést. Szerintem igaza van annak, aki szerint az anyuka a hibás. Nem mondom, hogy direkt csinálta, de még egyszer mondom, engem soha nem ütött el autó gyerekkoromban.
2019. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az Égnek! Ne ítéljezz! Balesetek mindenkivel elofordulhatnak. A jó Isten mentsen meg mindenkit az ilyen balesetektol!
2019. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Vajnánénak, akkor sincs joga felelősségre vonni.
2019. szept. 9. 11:53
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
És te mit teszel? Felelősségre vonod Vajna Tímeát. (Nem Vajnáné, sosem volt ilyen neve.)
2019. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!