Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Vayna Tímea...

Szunyo37 kérdése:

Szerintetek Vayna Tímea megnyilvánulása LL Junior fiának balesete körülményeiről, mennyire botrányos?

Figyelt kérdés

Szerinte az édesanya Csilla a hibás.

Énszerintem senkinek nincs joga más felett pálcát törni, főleg Vaynánénak. Felháborítónak, és undorítónak tartom a nyilatkozatát.Legszívesebben elzavarnám az országból ezt a nőszemélyt.


2019. szept. 9. 11:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tökmindegy hogy hívom. Tudjuk kiről van szó. Igen kérdőre vonom, mert ebben a helyzetben nem helyes a viselkedése, és a nyilatkozata. Nézd meg, hogy a többi ismert személy mit mondott. Részvétüket fejezték ki, és nem ítélkeztek.
2019. szept. 9. 12:33
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted.

Szerinted nincs joga felelősségre vonni az anyát, mert szerinted, milyen jogon teszi?

Te felelősségre vonod Vajna Tímeát; szerinted, milyen jogon teszed?

Bagoly mondja verébnek.

2019. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Részemről ez nem felelősségre vonás, hanem vélemény a nyilatkozatáról. Az ő kijelentése, viszont teljes mértékbe ítélet. Ítélkezik valaki felett, amikor nincs tisztába a tényekkel, körülményekkel.
2019. szept. 9. 12:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Bocs mindenkitől. Most olvastam, hogy áll hír volt az egész. Mind ettől függetlenül megvan a véleményem erről a spinéről.
2019. szept. 9. 12:46
 15/21 anonim ***** válasza:
5%

Nekünk meg rólad. :D

Mennyi az íkúd, egy kezeden meg tudod számolni vagy kettő kell hozzá?

2019. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
22%
Mégis ki más lehetne a hibás? A gyerek vele volt, neki kellett volna vigyáznia rá. Ha ilyen kis gyerekkel sétálok egy forgalmas utcán a szemem állandóan rajta van, szorosan fogom a kezét, ha kirántja azonnal utánakapok, még mielőtt bármerre mozdulhatna. 2 gyereket neveltem fel, sétáltam velük forgalmas utcán, soha nem szaladtak ki az úttestre, esélyük sem lett volna rá. Ezzel együtt nagyon sajnálom az anyát a vesztesége miatt, esélyes, hogy soha nem fogja kiheverni, éppen azért, mert ő is tudja, hogy jobban kellett volna vigyáznia rá.
2019. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Ki lenne a hibás, ki lenne, ki lenne...

Hát a Gyurcsány meg az emútnyócév!

2019. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tímea megnyilvanulasa kb annyit nyom a latba, mint a tiéd vagy az enyém, így nem értem hogy miért idegeled magad ezen. Milliószor gázabb amit ll junior művel a családjával "gyász" címszó alatt.
2019. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu volt! Sosem írt ilyet.
2019. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

[link]


Megkéne nézni milyen oldal teszi ki, nem mindent elhinni

2019. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!