Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új X-faktoros mikrofondobálásról, illetve Loca Panteráról?

Figyelt kérdés
Az új "Mirjam". Gyanús, hogy ismét dobálta valaki a mikrofont? Megrendezett, vagy ismét előfordult?

2019. okt. 22. 21:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs megrendezve.. bár szerintem pocsék a viselkedése.. minek megy el az x-faktorba ha nem bírja a kritikát ? Ugyan ez volt Mirjamnál is..
2019. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mirjamka jobb is volt.
2019. okt. 22. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt se minden megrendezett.

Több ezer jelentkezőből úgyis lesz elég hülye.

Nyilván van, akinél direkt kihúzzák a gyufát.

2019. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2019. okt. 22. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval: szánalmas.
2019. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azaz.
2019. okt. 22. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Én azt nem értem, hogy ezt minek leadni tévében?

Nem hiszem megrendezettnek, de ha már a jelentkezőben nincs annyi önbecsülés, hogy viselkedjen, akkor a műsör készítőiben miért nincs annyi, hogy ezt nem vágják bele abba az xy percbe? Miért erről kell szólnia a műsornak?

Szerintem aki a "szánalmasakat" mutogatja az is szánalmas.

2019. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
Az a lény inkább horror filmbe való.
2019. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez a lény vagy mi borzalmas. A lelke rohad, már bocsánat. De haza ment magának csaje... 😂
2019. okt. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

A hangszíne szép, de az énektudása kifogásolható.

Asszem Laci mondta,hogy várjon már , meg akarja védeni, de nem hagyta őt szóhoz jutni. Egyébként lehet az is, hogy az is sok volt tényleg , hogy a Bogi ízléstelennek nevezte a produkciót, én nem gondoltam, hogy az lett volna, tehát a Bogi ő pl fogalmazhatott volna finomabban, kedvesebben. Tehát , hogy fölhúzta magát, az valahol jogos volt, de a Lacit azért pl hagynia kellett volna, hogy megvédje őt. Márhogy a Loca Panterának kellett volna hagynia szóhoz jutni a Lacit. Szerintem a Laci azért finomabb kritikát fogalmazott volna meg. De az viszont tényleg nem volt szép , hogy Loca Pantera tehát szóval nem hagyta őt szóhoz jutni, de azért a Bogitól se volt szép, hogy ízléstelennek nevezte. Lehet, hogy az öltözéke nem jött be a Boginak, de mondjuk végülis nagyjából annyi ruha volt rajta asszem, mintha pl fürdőruha lenne rajta, tehát szerintem az még belefért. Nem mutatott ki túl sokat belőle a ruha , tehát még beleférni énszerintem az belefért.

2019. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!