Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gal Gadotért miért van oda a...

Gal Gadotért miért van oda a fél világ?

Figyelt kérdés
Miért ő manapság a legnépszerűbb színésznő és mitől lett ő hirtelen ilyen közkedvelt?

2019. jún. 12. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Tömegpszichózis, győzteshez húzás, influencer hatás... Futtatják, és megy! Ennyi. Miért fut be pl a despacito, mikor nem is jó? Miért fut be bármilyen dal? Mert felépítik marketing szempontjából és az emberek elhiszik, hogy jó.


Na itt pont ugyanez van. az influencerek,véleményvezérek elkezdték nyomni, a 10 éves tökiknek meg ez kell, mert amit az interneten mondanak, azt kell csinálni. Ha a havernak tetszik, akkor nekem is, mert nem akarok kilógni a sorból.


a 9gag, 4chan és egyéb oldalak sokban hozzájárulnak ahhoz pl. hogy mi az ami fut és mi az ami "gagyi".


Egy gyenge színésznő, de el lehet adni a kinézetét. Neki elég, a tömegnek elég...

2019. jún. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Annyira nem, sose hallottam róla, csak a kérdésed révén néztem utána. Így is terjed ám a hírnév!
2019. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Na, és miért van oda Miley Cyruskáért vagy Kylie Jennerkéért?

Mert annak ellenére, hogy a magamutogatáson, az egocentrikus on kívül az ég világon semmilyen értéket nem képviselnek, komoly propaganda áll mögöttük, nyomatják őket a social medián és minden platformon, mert úgy sajtolhatják ki az emberekből az imádatukat, ha mindenki róluk beszél.

Gal Gadot is egy felkapott sztárocska aki kizárólag a modellalkata miatt alkalmaznak számos filmben, de az igazi tehetség fogalma nagyon messze áll tőle.

2019. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Na, azért Miley Cyrust ne keverjük az tehetsegtelen celebek közé, neki ugyanis kifejezetten jó, és egyedi hangja van, tudja is használni.

Mondom ezt úgy, hogy egyebként nem hallgatom a zenéjét, mert nem az én stilusom.

2019. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!