Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Palvin Barbit miért említik...

Palvin Barbit miért említik sokan egy napon a Győzike-félékkel?

Figyelt kérdés
Nem követem különösebben Palvin Barbit, de miért tartják egyesek pont ugyanolyan celebnek? Ezek z emberek Claudia Schiffert is Győzikének tartják, vagy konkrétan palvin Barbival van baj?
2019. ápr. 24. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert semmit nem tett le az asztalra amitől híres és gazdag lett. A testéből/fejéből él, mutogatja magát és emiatt világhíres meg közkedvelt meg emiatt úszik a pénzben. Közben más meg havi 100 rongyért a belét kidolgozza (tudom hogy demagóg duma de attól még igaz). Szerintem jogos hogy a hétköznapi dolgozó embernek undorító hogy valaki 0 erőbefektetéssel, küzdelemmel, munkával lesz milliárdos meg világsztár, csak azért mert csinos arcot kapott a Jóistentől. Nem érzed hogy ez mennyire igazságtalan? És ezért hasonlítják gondolom Győzikéhez, mert az is úgy milliomos meg híres, hogy csak bohóckodik a tévében de semmi hasznosat nem csinál, ráadásul még ostoba is.
2019. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*lapon
2019. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tutam, hogy lesz valaki, aki kijavítja az "egy napon" szerkezetet, pedig így is lehet mondani, mindkét verzió létezik, sőt a naponos verzió az eredeti. Sokan azt hiszik, hogy a lustaság fél egészség az eredeti mondás, pedig ott is csak elterjedt a rossz verzió.


De más modelleket miért nem szidnak? Vagy a focistákat, ennyi erővel?

2019. ápr. 24. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

“Vagy a focistákat, ennyi erővel?“

Csak nézz meg facebookon egy nem épp közkedvelt játékosról szóló posztot. Szerintem egy-egy ilyen után napokig csuklik a családja, annyi szitokszot kapnak.

Focistaknal egyebkent a legelso dolog amit felhoznak ha rosszul játszik az a keresete.

2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így van.
2019. ápr. 24. 23:02
 6/10 anonim válasza:
87%

nehéz kérdés

nem tudodom, hogy mit választanál .

Luxus élet cserébe mutogadnád magad vagy 120 ezer ft havonta szar meló unalmas élet és nyomor, veszekedés pénztelenség és alig láttál vmit a világból.


Ő bevállalta

2019. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ez a két véglet van-e. Én pl. 150-et keresek, de szeretem a munkámat, mert érdeke. És nem is akarom látni a világot, mert nem szeretek utazni, legalábbis repülővel.


De amúgy miért baj ez az embereknek, mi közünk ahhoz, hogy valaki sokat keres? És úgy teszünk, mintha ő találta volna fel a magamutogatást. Még csak nem is playmate modell.

2019. ápr. 30. 20:56
 8/10 A kérdező kommentje:
*érdekes
2019. ápr. 30. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, rajongó nem vagyok, de Barbi legalább nem ilyen 40 kilós modell, az szimpatikus benne. Egészségesnek néz ki. Nyilatkozàsai alapján nem egy észlêny, de Győzikétől azért igen messze áll.
2019. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is szimpatikus, hogy normális alakja van. A nyilatkozatai nem tudom, milyenek, de egyetértek abban, hogy nem Győzikével való egy szintre.
2019. máj. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!