Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Cardi B-t miert utaljak sokan?

Cardi B-t miert utaljak sokan?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy flegma, beképzelt p*csa, aki még csak nem is tehetséges, trágya zenét gyárt és mégis van aki nyomja, ezért a csapból is ő folyik.
2019. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en a Yellow szamat szoktam hallgatni...az jo szerintem
2019. ápr. 18. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én alapból nem értem, hogy lehet utállni valakit, akit személyesen nem ismerünk.
2019. jún. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert össze veszett Nicki Minaj (aki fenyegette Cardit, meg kiadta a telefonszámát, hogy mindenféle pszichopata fenyegesse őt meg a kislányát, Cardi viszont ezt nem hagyta) de ugye Nicki fanjai Nicki mellett állnak és gyűlölik Cardit. Cardira nagyon sokmindent lehet mondani, de most ő egy áldozat volt ebben a sztoriban. Nickinek egyébként nem ez volt az első ilyen húzása, szeret elbánni azokkal a feltörekvő női rapperekkel, akiket nem tud úgy beállítani, mintha a saját "tanítványa" lenne. De jellemző rá, hogy más (főleg női) elóadóknak is beszólogat.
2020. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!