Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményetek VV...

Nektek mi a véleményetek VV Zsuról?

Figyelt kérdés

Mostanában már annyi mindent olvasok instán meg facen de ezek ilyen elfogult kommentek,hol egyik hol másik irányba,itt azért vannak értelmesek és gondoltam kíváncsi vagyok már 1-2 tisztán látó,értelmesen megfogalmazott véleményre :D Persze ha nem ismered akkor nem szükséges leírni,hogy "ammegki?"

Én soha nem néztem ilyen műsorokat,de az elején megnéztem milyen szereplők lesznek,aztán láttam ezt a nőszemélyt,így tökre meglepődtem. Rohadt szimpi volt az a természetes,egyszerű vidéki stílusa :D És megmaradt ez a véleményem a játék során is. De mostanában mintha elszállt volna magától. 24 éves de még mindig olyan mintha lenne vagy 16.

Már ilyeneket is láttam,hogy buta,primitív,féreg,önimádó,undormány stb és ezért nincsenek barátai meg ha így folytatja soha nem is lesznek. 2 napja az egyetlen barinője is elpártolt mellőle. Tényleg olyan elviselhetetlen lenne egy barátságban? :)


2019. ápr. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy elszállt-e magától, meg belülről milyen, én azt tudom mondani, hogy imádom a pisze orrát, meg ahogyan szexi miniben és rövidnadrágban tipegett. De elég szókimondónak tűnt, amennyit láttam a műsorból. Mondjuk erre a műsorra jellemző is, akik ide bekerülnek.
2019. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg azt is imádtam, amikor morcosan csücsörített.
2019. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!