Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tímea milyen alapon sértődött...

Tímea milyen alapon sértődött meg és "nem hagyja annyiban", hogy az Oscaron nem emlékeznek meg egy producerről? A producer mit tesz le az asztalra a pénzén kívül, mi a valós teljesítménye?

Figyelt kérdés

Sosem értettem, hogy miért kell külön említeni egy producert, mikor a tényleges filmgyártásban nem vesz részt, csak a pénzét adja hozzá.

Ezáltal persze beleszól, hogy mi jelenhet meg, vagy épp mi nem, de magához a folyamathoz nem ért, nem szakember. Nem tud rendezni, vágni, világosítani, sem játszani.

Az egyetlen "érdeme", hogy sok pénze van, és ezzel dirigálhat.

Nyilván nem elhanyagolandó, mert azáltal valósulhat meg egy mű, hogy valaki pénzt áldoz rá, na de ez nem szakmai munka, miért kell hangosan hirdetni, hogy "hahó, én gazdag vagyok, nézzétek!"


Eddig semmi ilyen jellegű hisztériát nem hallottam, hogy emiatt valaki besértődött volna. Adott egy nemzetközi esemény, ami nagyon sokba kerül - a műsorkészítők hadd döntsék már el maguk, hogy kiket akarnak látni a saját műsorukban, vagy kiről emlékeznek meg!

Milyen alapon akarja bárki is megmondani, hogy valaki valakinél fontosabb?

Vajnát nem kifelejtették, hiszen adatokat, anyagokat le kellett adni, be kellett küldeni, és még válaszlevél is volt, hogy nem ígérik, hogy belefér, de talán benne lesz.

Tehát egyszerűen úgy ítélték meg, hogy nem volt akkora nagy ember, nem tett le olyasmit az asztalra, ami miatt másoknál előrébbvaló lenne.

És hogy lehet erre az egészre azt nyilatkozni, hogy nem hagyja annyiban? Mert mit tesz? Akkor ápolja az emlékét, hozzon létre alapítványt, alapítson díjat. Most kampányolni akar az amerikai médiában, hogy ott is megismerjék a nevét?

Ezek szerint a férjecskéje nem volt annyira nagy ember odakint, miint ahogy itthon be van állítva. Mindig Schwarzeneggert említik, hát istenem, bárkinek lehet híres ember ismerőse, az én pici kis kelet-magyarországi falumban is lakik pl. egy színész, akit ismerek.

De ez már megint nem a valódi gyászról szól, hanem a "hogyan legyünk szem előtt" újabb epizódja.

Ha máshogy látjátok, vesézzük ki, nem állítom, hogy csak nekem lehet igazam.


2019. febr. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A kérdést értem de miértnem a stárok kategóriába írtad?Semmi köze nincs a poltikához.


Amúgy a kérdéshez visszakapcsolódva, szerintem egyrészt jogos a kritkája. tessék itt vannak a filmek amikben producer volt. Sok közülük kultuszfilm

[link]

2019. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy producer nem csak a pénzt adja, ez egy népszerű tévhit...

Viszont Vajna nem volt kiemelkedő alak.

2019. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nemzetközi elfogatóparancs volt ellene adócsalásért, miután itt meghúzta magát orbán jóvoltából. Mégis mi kéne annak a vén majomnak?
2019. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Tímeát meg magasról lehugyozzák, kerít valami vén magatehetetlen pénzes trottyot és arról is lehúz pár misit.
2019. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez sem a legjobb kategória, jogos, de nem találtam jobbat, szerintem a sztárokba sem illik jobban.


Miféle nemzetközi elfogatóparancs?

Azért ez csak kapott volna nagyobb nyilvánosságot, ha igaz lenne... vagy nem?

Linkelnél valami konkrétumot?


Aki meg nem tud a kérdésre válaszolni, csak beszólogatni, az büszke lehet magára... ja, nem.

2019. febr. 26. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Jól van fiam, most már rólad is jöhet a kérdés, hogy milyen alapon sértődik meg a kérdező, ha egyszer hülye a témához?
2019. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!