Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a Fidesz ennyire gyenge teljesítménye és mutyizgatása után is úgy gondolja az ország (közvélemény kutatások alapján) Hogy a Fidesznek kéne továbbra is kormányozni?

Figyelt kérdés
Nem tragédia hogy sajna nincs jobb?

2014. márc. 7. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Azért gondolja így, mert egyszerűen nem mernek vagy félnek másra szavazni sajnos... Meg a gazdagok mindigis a Fideszt fogják támogatni, mivel az adórendszer nekik kedvez... Az Mszp-ben is csalódtak már az emberek, ők azért nem fognak nyerni.. A Jobbik nagy örömömre szépen tör felfelé, de ez még nem biztos, hogy elég lesz sajnos az idei választásnál a kormányváltásra. Az is baj, hogy a Jobbikot még nem is ismerik az emberek, itt lenne az esély, hogy megismerjék őket! ;) Szóval a Fideszesek megnyugodhatnak sajnos, mert Orbán megússza most még.. De fél siker, hogy a kétharmad már nem lesz meg! :D
2014. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan...Ha fidesz lesz újra én már megyek is az országból .:/
2014. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Pedig sajnos ők lesznek... A közvélemény kutatás legalábbis azt mutatja(persze a média is rendesen manipulálja a népet főleg a Fideszes csatornák). De nem lesz már ő a diktátor, mert nem lesz akkora hatalma, mint eddig volt, ebben a 4 évben. Pedig ez a.... lesz megint sajnos... Pedig én is Fideszes voltam még 4 éve. Sét! 8 évig az voltam, de amit most leműveltek, hogy ekkora hatalmuk lett, az megváltoztatta a nézetemet... Az lenne a legjobb ha feloszlanánka, és elhúznának az országból a Fideszesek!!
2014. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
*sőt
2014. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
A sok rossz közül még ők a legkevésbé rosszak.Ez van.
2014. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha lenne értelmes alternatíva akkor egyből leváltanák őket, de ez nem az összef.sás, vannak dolgok amelyekben egyetértek a jobbikkal, de perpillanat még azért a kormányzást nem merném rájuk bízni.


Amúgy én is leváltanám a jelenlegit, mert nekünk is vettek ki pénzt a zsebünkből, meg a mutyik sem tetszenek, de a gyurcsók és társai nekem nem kellenek mégegyszer!

2014. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Kérdésben a válasz..mert nincs jobb.


Elég szomorú de ez van.

2014. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem többféle választó indok van: talán a legtöbben azok lehetnek, akiknek az összes politikussal tele van a bukszájuk, de nem látnak alternatívát, aztán ismerek olyanokat, akik annyira „kommunistaellenesek”, hogy szemellenzőt vesznek fel, és nem érdekli őket más, csak hogy ne nyerhessen újra az mszp . Vannak olyanok, akik azt mondják, nekik a gyerekek után járó kedvezmények miatt annyival jobb most, hogy ezért tesznek rá, mit garázdálkodnak egyébként. Aztán van egy nagy csapat ember, aki a hírekből tájékozódik, és elhiszi, hogy minden jobb lett (na, én ezektől tartok legjobban, igazi trollok)…


Sajnos belelátok az államigazgatás egy-két bugyrába, és azt kell mondjam, rémisztő a helyzet mindenhol. Biztosan minden kormány igyekszik a saját kis csinovnyikjait benyomni sok helyre, azonban most az történik, hogy mindenhonnan eltávolították a hozzáértőket (akik esetleg az elmúlt 20 évben végig ott voltak, mert értettek hozzá, és ennek eddig minden kormány örült, vagy legalábbis elviselte – még az előző regnálásánál a fidesz is), és jobb esetben félinformált embereket tettek a helyükre, akik iszonyú károkat okoznak a hozzá nem értésükkel. A legijesztőbb, hogy meg sem kérdezik a hozzáértőket a dolgokról, úgy viselkednek, mintha minden párthű vezető polihisztor lenne.

2014. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem a csendes többség nem így gondolja. A fidesz mondhat akármit, az emberek azt hiszik el, amit a bőrükön éreznek.

Rengetegen éheznek, nyomorognak stb. ebben az országban.


Az mszp legalább nem lopott annyit és nem ilyen pofátlanul mint ez a maffiakormány. A diktátornak készülő felcsúti focistát le kell váltani!

2014. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

"Nem tragédia hogy sajna nincs jobb?"


de van jobbik :)

2014. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!